20180508_1118141

Tym razem wybraliśmy się na spektakl nie do Brzeska, lecz do Bochni. A dokładnie do Oratorium św. Kingi gdzie mogliśmy oglądać przedstawienie ” Szalone bajeczki z dziadziunia teczki” wystawiany przez Kielecki Teatr Lektur na podstawie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Atrakcji nie brakowało. 🙂 Mieliśmy przyjemność posłuchać takich wierszy w wykonaniu wspaniałych aktorów jak: „Kłamczucha”, „Sroka”, „Żaba”, „Sum”, „W aeroplanie”, „Katar”, „Okulary” i – z udziałem miedzy innymi naszych przedszkolaków Kasi, Nikodema i Kacperka – „Rzepka”. Dzieci głośno i radośnie reagowały na grą aktorską i ciągłą akcje na scenie. Dzięki dobrej znajomości wierszy przedszkolaki czynnie brały udział w oglądaniu spektaklu. Radosne powróciły do przedszkola na obiad. Bardzo dziękujemy mamom: pani Agnieszce Zawadzkiej, pani Karolinie Szewczyk, pani Katarzynie Matras, pani Katarzynie Zając i pani Małgorzacie Więcław na pomoc i opiekę w czasie wycieczki. Było bardzo sympatycznie 🙂

Jot.Zet.

Fotorelacja