obraz111.06.2019r. dzieci z grupy V najstarszej, odwiedziły swoich rówieśników w Lipnicy Dolnej. Wycieczka w jedną stronę piesza, przy takim upale była dla nas niemałym wyzwaniem. Ale okazało się, że daliśmy radę. Przy bezchmurnym niebie cały czas powiewał przyjemny wiaterek – to zapewne załatwiła nam św. Urszula. Po porannej wędrówce oddaliśmy się wspólnej zabawie z naszymi kolegami z Lipnicy Dolnej. Najpierw były zabawy w sali, a potem moc atrakcji na placu zabaw. Posililiśmy się kiełbaskami z grilla, chłodnymi napojami, a na deser były lody w różnych smakach, które zasponsorowala nam mama Weroniki, za co jej serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także mamie Wiktorii za okazaną nam pomoc. Dziękujemy pani Renacie za zaproszenie i oczywiście naszym kolegom i koleżankom z Lipnicy Dolnej za wspólną zabawę.

J. Grabarz

Zapraszamy do galerii zdjęć