WYNIKI KONKURSU „NIEBIESKA PANIENKA WŚRÓD LIPNICZAN”

W niedzielę 28 maja 2023r., w parafii św. Andrzeja Apostoła w Lipnicy Murowanej odbyło się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród i dyplomów wszystkim uczestnikom Gminno-Parafialnego konkursu plastycznego „Niebieska Panienka wśród lipniczan”.

W KATEGORII PRZEDSZKOLE:

NAGRODA GŁÓWNA GRAND PRIX
AMELIA RĘBILAS grupa Kotki

I MIEJSCE I NAGRODA SPECJALNA
WIKTORIA IRZYKOWSKA grupa Misie

II MIEJSCE EX AEQUO
JULITA SROKA grupa Misie, ZOFIA MROŻEK grupa Jeżyki

III MIEJSCE EX AEQUO
AMELIA PAŁKA grupa Misie, PATRYK SZCZUREK grupa Pszczółki

WYRÓŻNIENIE
JAN JACHOWICZ grupa Sówek
OLIWIA POLEK grupa Pszczółki
JULIAN GUNIA grupa Pszczółki

Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i upominki.

Nagrody grand prix i nagrodę specjalną oraz dyplomy dla każdego uczestnika konkursu plastycznego „NIEBIESKA PANIENKA WŚRÓD LIPNICZAN” ufundował Wójt Gminy Lipnica Murowana Tomasz Gromala.
Pozostałe nagrody zostały ufundowane przez Księdza Proboszcza Mariusza Jachymczaka, Siostrę Przełożoną uSJK Annę Renkiewicz i Siostrę Przełożoną uSJK Beatę Małeczek.

WYSTAWA PRAC DZIECI Z PRZEDSZKOLA
MA MIEJSCE W HOLU GŁÓWNYM
SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA IM. ŚWIĘTEJ URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM „NIEBIESKA PANIENKA WŚRÓD LIPNICZAN”.

s. Magdalena Sitkowska

Zapraszam do obejrzenia zdjęć