26943652_1691429830877183_318915019_nDnia 13 stycznia 2018 roku podczas pierwszego dnia Przeglądu Grup Kolędniczych debiutowały nasze przedszkolaki w jasełkach przygotowanych przez panie wychowawczynie- panią mgr Joannę Grabarz i panią Lucynę Woźniak. Dzieci przygotowywały się do tego występu od wielu dni, wraz z rodzicami kompletując swoją garderobę i rekwizyty. Panie nauczycielki reżyserując to piękne przedstawienie wprowadzały dzieci w świat tradycji i wartości jakie kultywujemy na naszej lipnickiej ziemi. To nie były tylko jasełka gdzie aniołki biegają po scenie. Dzieciom przybliżona została historia małego Jezusa i Jego rodziców, ale także tradycja obchodzenia co roku tak pięknej i wzruszającej historii małego dzieciątka przychodzącego na świat  w ubogiej stajence. Nasze przedszkolaki w tej roli poradziły sobie śpiewająco.

Jot. Zet.

Fotorelacja