JAK CO ROKU W KARNAWALE

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

z21372490iekarnawal-w-pelni-w-co-sie-bawic-karnawalowe-konk

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas, w dniu 31.01.2018r. w naszym Przedszkolu odbyła się zabawa choinkowa. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się dzieci przebrane za kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w przedszkolu można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Man’a, Batmana…itp.
Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Pana Tomasza Cudejko. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspaniałych zabawach proponowanych przez Pana Tomasza. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po przerwie na słodki poczęstunek, muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i Kaczuch. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Na koniec chętne dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia w fotobudce. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodki poczęstunek i owoce.

Ilona Nowak