FESTYN RODZINNY

festyn-rodzinny

Dnia 27.05.2018 roku w  Przedszkolu Samorządowym im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka.
Dzieci z wszystkich grup uczciły ten dzień kolorowym tańcem, wierszem i piosenką. Na dzieci czekały liczne atrakcje: dmuchany zamek, gaszenie pożaru, zaplatanie warkoczy, malowanie twarzy, malowanie farbami na folii, bańki mydlane, przejazdy strażackim melexem oraz fotobudka, gdzie dzieci z przedszkola mogły zrobić sobie jedno pamiątkowe zdjęcie. Rodzice mogli wraz ze swoimi pociechami usiąść, zjeść kiełbaskę z grilla, wypić kawę i poczęstować się czymś słodkim. Na zakończenie pikniku były losowane nagrody dla dzieci i tradycyjnie zaśpiewanie hymnu do św. Urszuli z puszczeniem promyczka do nieba. Już z utęsknieniem czekamy na piknik za rok.

Renata Kurek