ZBIÓRKA NAKLEJEK NA MASKOTKI DLA DZIECI ZE SZPITALA

W przedszkolu rozpoczęła się coroczna zbiórka naklejek z sieci sklepów 🐞 na maskotki, które docelowo trafiają do pacjentów szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a dokładnie do dzieci po zabiegach i operacjach znajdujących się w salach wybudzeń, do których nie mogą wejść rodzice. Zbiórka trwa do końca listopada.

W ubiegłym roku pomysłodawczyni akcji, Anna Ojer, do której trafiają naklejki i pluszaki, przekazała ponad 6.000 maskotek kilku szpitalom. Każda maskotka to uśmiech dziecka doświadczonego przez los.

W tym roku zasady w sklepach 🐞 się zmieniły, ale wierzymy w Waszą moc, że i w tym roku będzie wspaniale! Zatem jeśli możesz podzielić się naklejkami, gorąco do tego zachęcamy!

A jeśli ktoś miałby życzenie podarować nową maskotkę dzieciom ze szpitala, niekoniecznie z biedronkowej akcji, również chętnie ją przekażemy.