SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • pani Marii Sienkiewicz – za 10 kg aronii,
  • pani Zofii Strugała – za pietruszkę i aronię,
  • pani Katarzynie Rudnickiej – za lubczyk, nęci selera i nęci pietruszki,
  • panu Andrzejowi Wójtowicz– za wykonanie drewnianych elementów na nasz plac zabaw,
  • Państwu Beacie i Szczepanowi Ciura za podarowanie dwóch książeczek sensorycznych do grupy dzieci 3,4-letnich,
  • Pani Iwonie Kwaśny– za dofinansowanie lalek do grupy dzieci 3,4- letnich,
  • Panu Pawłowi Paprota – za 9 kg brzoskwiń,
  • Pani Małgorzacie Mleczko-Wojciechowskiej– za 15 kg winogron,
  • Pani Agnieszce Koczwara– za 10 ryz białego papieru,
  • Pani Katarzynie Rudnickiej – za 5 kg świeżych truskawek,
  • Pani Małgorzacie Mleczko-Wojciechowskiej -za wodę dla grupy III,
  • Pani Magdalenie Włodarczyk – za globus dla grupy III,
  • Pani Magdalenie Malaga – za 15 kg marchwi, 10 kg pietruszki, 15 kg buraków,
  • Pani Katarzynie Rudnickiej – za 5 kg truskawek,
  • Pani Lucynie Woźniak – za 2 kg selerów, 5 kg kapusty kiszonej, 5 kg porów,
  • Pani Ewie Dzięgiel – za podarowanie zniczy dla grupy  II,
  • Pani Elżbiecie Pałka – za 25 kg ziemniaków i 8 kg marchwi,
  • Pani Magdalenie Włodarczyk – za puzzle dla grupy najmłodszej,
  • Państwu Korogwicz – za ufundowanie auta dla grupy I z okazji pasowania,
  • Pani Magdalenie Malaga – za 15 kg pietruszki i 15 kg marchwi,
  • Panu Bronisławowi Pławeckiemu – za choinkę i światełka dla grupy najmłodszej,
  • Pani Małgorzacie Więcław – za  zieloną, pachnącą choinkę dla grupy najmłodszej,
  • Pani Ewelinie Osadzie – za 10 kg pietruszki, 10 kg marchwi, 10 kg gruszek, 10 kg buraków,
  • Państwu Ewie i Leszkowi Dzięgiel – za świece do świątecznych stroików,
  • Państwu Urszuli i Ryszardowi Przybyłko – za brzozowe krążki do świątecznych stroików,

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • panu Krzysztofowi Przybyłko- dziadkowi Madzi Włudyki i Kingusi Włodarczyk, za 200 kg ziemniaków, 40 kg buraków, 60 kg marchewki, 7 kg pietruszki zielonej, 30 kg marchewki, 12 kg pietruszki, 1 kg selera, 15 kg marchewki
  • pani Magdzie Malaga- mamie Olusi i Kubusia, za 4 kg marchewki i 0,6 kg pietruszki zielonej,
  • pani Lucynie Woźniak- babci Hani, za 0,40 kg kopru, 2 kg selera, 3 kg pietruszki zielonej, 1 kg szczypiorku,
  • pani Elżbiecie Pałka- mama Kubusia, za 15 kg marchewki, 1,20 kg zielonej pietruszki i selera, 4 kg kapusty, 10 kg jabłek, 20 jajek,
  • pani Katarzynie Rudnickiej- mamie Kacperka, za 0,30 kg lubczyku, 10,5 kg truskawek,
  • pani Dorocie Paprota-  mamie Julki, za 7 kg winogrona ciemnego,
  • pani Joannie Zelek- mamie Kacperka, za puzzle do gr.II,
  • panu Szymonowi Kawalec- za 3l pysznego miodku,
  • pani Urszuli Gunia- mamie Hani, za 4,5 kg pomidorów, 4 kg jabłek,
  • pani Agnieszce Włodarczyk– mamie Kingusi, za 20 kg marchewki,
  • panu Andrzejowi Kaczmarczyk- tacie Piotrusia, za 80 kg ziemniaków,
  • pani Marzenie Włudyka- mamie Lenki, za słodycze o kwocie 50zł,
  • pani Małgorzacie Wojciechowskiej– mamie Marcelka, za 12 kg ciemnego winogrona, 15 kg ciemnego winogrona,
  • pani Marcie Wójtowicz- mamie Ksawerego, za 8 kg marchewki,
  • państwu Jodłowskich– za przepiękną choinkę do naszego przedszkola,
  • panu Sebastianowi Rodzaj, za pełnienie zaszczytnej roli Świętego Mikołaja i tym samym uszczęśliwienie ponad stu dwudziestu dzieci,
  • dobrym pomocnikom świętego MikołajaRADZIE RODZICÓW, która pomogła świętemu Mikołajowi zapakować prezenty dla dzieci,
  • pani Joannie Zelek– mamie Kacperka, za choinkę do gr. II,
  • pani Izabeli Ćwik- mamie Wiktorii, za ozdoby na choinkę,
  • pani Marioli Stec- mamie Oskarka, za ozdoby na choinkę,
  • pani Marii Jodłowskiej– mamie Szymusia, za pierniczki na choinkę,
  • pani Andżelice Tobiasz- mamie Patrycji, za przepiękną choinkę do gr. I,
  • pani Marcie Wójtowicz- mamie Ksawerego, za przepiękne choinki do gr. II,
  • państwu Koczwarów– rodzice Madzi, za 2 pudła papieru dla dzieci oraz ozdoby choinkowe,
  • wszystkim rodzicom za przepiękne ozdoby na nasze choinki,
  • Rodzicom za pomoc przy organizacji uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka – pani Urszuli Liszka – mamie Sebastianka, pani Magdalenie Włodarczyk – mamie Karolka, pani Agnieszce Bartkiewicz– mamie Gabrysi i Patrycji, pani Katarzynie Machał – mamie Antosia i Maksia, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Jolancie Mastalskiej  – mamie Aleksandra, pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki, pani Marii Zagata- mamie Martynki, pani Annie Więcław- mamie Emilki,
  • pani Marii Sienkiewicz- za świeży szczypiorek na kanapeczki, 
  • panu Szymonowi Kawalec- za 1 l pysznego miodku,
  • pani Franciszce Florek– babci Lenki, za 2kg szczypiorku, 
  • PIKNIK RODZINNY 
  • Otrzymaliśmy wsparcie od: Wójta Gminy Pana Tomasza Gromali, Dyrektor Gminnego Domu Kultury  Pani Agnieszki Żołna-Zdunek, Proboszcza tutejszej parafii księdza proboszcza Mariusza Jachymczaka, Pracowników Urzędu Gminy, Rady Rodziców, Pani Urszuli Liszka.SPONSORZY: HOTEL I GOSPODA POD KAMIENIEM, AUTO-OAZA Julian Ireneusz Zofia Strugała, Sklep FELIX – EWA I PIOTR GUZEK, PIEKARNIA Zelek z Rajbrotu, Firma JURA z Rajbrotu, PAŃSTWO AGNIESZKA I PAWEŁ BARTKIEWICZ, BACÓWKA TOWARY TRADYCYJE Z RAJBROTU, Zakład Przetwórstwa Mięsnego „KARMAT” Józef Matlęga, P.P.H.U. AKMA PAŃSTWO GORYL Z LIPNICY MUROWANEJ, Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Liszka, Lody tradycyjne „U SZYMONA” SZYMON KAWALEC, Firma produkcyjno-handlowo-usługowa „Bystrowscy” z Lipnicy Murowanej, Sklep DELIKATESY CENTRUM w Lipnicy Murowanej, Sklep „SPOŁEM” PSS w Lipnicy Murowanej Rodzice chętnie przyczynili się w organizacji naszego pikniku poprzez pieczenie ciast. Serdecznie dziękujemy Pani: Agnieszce Koczwara, Annie Rachwał, Katarzynie Plewa,  Annie Więcław, Kindze Ozdoba, Ewie Ćwiertnia, Agacie Duśko, Agnieszce Dominik,  Małgorzacie Stachoń, Katarzynie Bereta, Kindze KępaPIKNIK ZOSTAŁ PRZYGOTOWANY RÓWNIEŻ NAKŁADEM OGROMNEJ PRACY: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców, dzieci.
  • pani Magdalenia Malaga- mamie Oli i Kubusia, za 1,5 kg czereśni, 10 kg jabłek, 3 kg rabarbaru, 10 l mleka,

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • państwu Agnieszce i Przemysławowi Pajorom – cioci i wujkowi Tymka, za zabawki (kuchenkę z wyposażeniem, puzzle edukacyjne, gigantyczne maskotki) dla dzieci z grupy IV
  • pani Dorocie Przybyłko-Paprota – mamie Lenki, za skrzynkę rumianych brzoskwiń dla dzieci
  • pani Agnieszce Koczwara – mamie Madzi, za papier rysunkowy dla dzieci
  • państwu Agnieszce i Przemysławowi Pajorom – cioci i wujkowi Tymka, za książeczki, samochody, lalki i wózek dla naszych przedszkolaków
  • pani Urszuli Guni – mamie Hanii, za warzywa
  • pani Ewelinie Osada – mamie Sylwii, za marchew
  • pani Jolancie Mastalskiej – mamie Aleksa i Artura, za gigantyczny tort dla wszystkich przedszkolaków z okazji Uroczystości Pasowania
  • pani Paulinie Apryjas – mamie Milenki, za papier rysunkowy dla dzieci z grupy IV
  • pani Ewelinie Cygan – mamie Mariuszka, za poczęstunek na Andrzejki (ciastka i owoce) dla dzieci z grupy IV
  • pani Annie Szpil – mamie Kacpra, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Bożenie Zdun – mamie Weroniki i pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki za ozdoby świąteczne do sali starszaków
  • dobrym pomocnikom świętego Mikołajapani Bożenie Zdun – mamie Weroniki, pani Katarzynie Machał – mamie Maksia, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Sylwii Żołnie – mamie Wiktorii, pani Annie Tabor – mamie Mateuszka, państwu Barbarze i Grzegorzowi Motakom – rodzicom Wojtusia – pomogli oni świętemu Mikołajowi zapakować prezenty dla 125 dzieci oraz dla innych grzecznych. A bawili się przy tym, że ho, ho!
  • państwu Lucynie i Władysławowi Woźniakom – dziadkom Hanii – znów za piękną pachnącą choinkę
  • państwu Grzesikom za pachnącą zieloną choinkę
  • panu Dawidowi Koniecznemu za pomoc techniczną w urządzeniu sekretariatu
  • panu Tadeuszowi Pajorowi – dziadkowi Tymka, za uszycie spódniczek dla aniołków do występu jasełkowego
  • pani Sylwii Kubiszyn oraz panu Tomaszowi Szarlińskiemu – rodzicom Aleksa, za zabawki dla dzieci z grupy I
  • pani Małgorzacie Nowotnik – babci Natalki, za słodycze dla dzieci w podziękowaniu za występ z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • panu Damianowi Polkowi za wykonanie dokumentacji fotograficznej uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • pani Sylwii Żołnie – mamie Wiktorii za wykonanie strojów dla grupy maluszków
  • Rodzicom za pomoc przy organizacji uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka – pani Magdalenie Liszce – mamie Dawidka, pani Magdalenie Włodarczyk – mamie Karolka, pani Barbarze Motak – mamie Wojtusia, pani Urszuli Przybyłko – mamie Lenki, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Małgorzacie Nakielnej – mamie Juleczki, pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki
  • pani Bożenie Zdun – mamie Weroniki za górę ciasteczek dla dzieci
  • pani Katarzynie Plewie – mamie Bartusia za 120 mandarynek dla wszystkich przedszkolaków
  • Rodzicom za pomoc przy organizacji zabawy karnawałowej: pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki, pani Bożenie Zdun – mamie Weroniki, pani Edycie Paprota – mamie Natalki, pani Kindze Ozdoba – mamie Igorka i pani Sylwii Żołnie – mamie Wiktorii
  • Rodzicom, którzy ufundowali owoce i soki na zabawę karnawałową dla dzieci: pani Annie Rachwał, pani Monice Dominik, pani Ewelinie Gunii, pani Natalii Gądek, pani Paulinie Apryjas, pani Annie Szpil, pani Edycie Paprocie, pani Andżelice Władyga, pani Annie Duśko, pani Marcie Pannie, pani Marzenie Włudyce, pani Barbarze Ćwik, pani Lucynie Kotarbie, pani Małgorzacie Wojciechowskiej, panu Pawłowi Piechnikowi i wszystkim rodzicom dzieci z oddziału z Lipnicy Dolnej
  • pani Monice Wnęk – mamie Olusi, za książki dla dzieci z grupy IV
  • panu Pawłowi Piechnikowi – tacie Tymka, za puzzle edukacyjne dla dzieci z grupy II
  • państwu Sylwii i Pawłowi Osadom – rodzicom Sylwii, za 65 kilogramów zdrowych warzyw
  • pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki, za 100 puszek zdrowego zielonego groszku
  • pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, za mrożone truskawki na pyszny owocowy koktail
  • panu Michałowi Serafinowi za darmową naprawę drewnianych zabawek w ogrodzie przedszkolnym
  • pani Annie Szpil – mamie Kacperka, za pieniądze edukacyjne do nauki i zabawy dla dzieci z grupy IV
  • pani Jolancie Bracisiewicz – babci Martinki, za piłeczki do ćwiczeń gimnastycznych dla dzieci z grupy IV
  • pani Lucynie Woźniak – babci Hani, za zakup roślin i całoroczną opiekę nad ogródkiem przedszkolnym
  • pani Magdalenie Maladze – mamie Olusi, za 15 kg jabłek z przeznaczeniem na piknik 
  • pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki, za 130 batoników dla dzieci z przeznaczeniem na wycieczkę w Borównej oraz cukierki dla dzieci z przeznaczeniem na piknik
  • pani Barbarze Kaczmarczyk – mamie Piotrusia za zdrową żywność dla naszych przedszkolaków: ser biały, śmietanę i kopę jajek
  • pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, za słodycze dla dzieci z gr.IV
  • pani Edycie Paprocie – mamie Natalki, za batoniki dla dzieci z gr.IV w podziękowaniu za występ z okazji dnia Mamy i Taty
  • panu Tadeuszowi Pajorowi – dziadkowi Tymka, za uszycie żółtych spódniczek do inscenizacji Kaczka Dziwaczka
  • pani Agnieszce Koczwarze – mamie Madzi, za zgrzewkę zdrowej wody do picia dla grupy I
  • wspaniałym mamom, które włączyły się w przygotowanie wycieczki : pani Agnieszce Koczwarze – mamie Madzi, za ciasta drożdżowe, pani Agnieszce Włodarczyk – mamie Kingusi, za rogaliki, pani Agacie Duśko – za ciastka, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia za pyszne truskawki, pani Edycie Paprocie – mamie Natalki, za babeczki z owocami, pani Iwonie Marecik za zakupienie talerzyków papierowych, pani Katarzynie Plewie –  mamie Bartusia, za ciasto z galaretką, pani Katarzynie Machał  – mamie Maksia, za ciasteczka, pani Katarzynie Rudnickiej za ciasto drożdżowe i ciastka, paniom Lidii Nabielec i Monice Wnęk za lody, pani Lucynie Kotarbie za cukierki i batoniki, pani Halince Liszce za soki przecierowe. W czasie wycieczki pomagały mamy: Anna Rachwał, Bożena Zdun, Dorota Paprota, Katarzyna Machał, Lucyna Kotarba, Małgorzata Nakielna i Paulina Goryl. Wszystkim pięknie dziękujemy!
  • pani Annie Paprocie – mamie Szczepana, za papier biały i kolorowy oraz pyszne lody dla wszystkich przedszkolaków

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • księdzu prałatowi Zbigniewowi Krasowi za ufundowanie krzyży do sal przedszkolnych i książeczek dla dzieci
  • panu Pawłowi Bednarkowi za wykonanie i ufundowanie tablicy pamiątkowej poświęconej patronce naszego przedszkola – św. Urszuli Ledóchowskiej
  • panu Markowi Sowie-Marszałkowi Województwa Małopolskiego za zabawki edukacyjne dla dzieci
  • panu Michałowi Serafinowi za ufundowanie i wykonanie desek do krojenia, stolnic i krzesła do przedszkolnej kuchni
  • panu Tomaszowi Szarlińskiemu za ufundowanie plecaków i termometrów
  • państwu Barbarze i Ryszardowi Grzesikom ze szkółki roślin Eko-Garten za wypożyczenie roślin zielonych na uroczystość otwarcia przedszkola
  • pani Urszuli Guni za mięso, warzywa i zabawki
  • pani Darii Włudyce za owoce
  • pani Bożenie Zdun za owoce i zabawki dla dzieci z grupy III
  • pani Edycie Paprocie za puzzle dla dzieci z grupy III
  • pani Monice Dominik za zabawki dla dzieci z grupy II
  • pani Annie Paprocie za artykuły papiernicze dla dzieci z grupy III
  • państwu Urszuli i Robertowi Trojanowskim za owoce
  • pani Barbarze Kaczmarczyk za śmietanę i ser
  • pani Katarzynie Plewie za traktor dla grupy maluszków
  • pani Annie Marzec-Kokoszka za kolorowanki dla dzieci
  • pani Joannie Zelek za książki
  • pani Annie Cieślik-Marzec i firmie Skok Jaworzno za opaski odblaskowe i magnesy dla dzieci z odziału przedszkolnego w Lipnicy Dolnej
  • pani Annie Wnęk za baśniowe plakaty
  • panu Leszkowi Dzięglowi za znicze
  • pani Urszuli Guni za upieczenie ciasteczek dla dzieci na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka
  • pani Cecylii Pajor za upieczenie ciasta na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka
  • pani Urszuli Liszce za glinę rzeźbiarską dla dzieci
  • panu Pawłowi Osadzie za 200 kilogramów warzyw
  • Radzie Gminy Lipnica Murowana na czele z panem Wójtem Tomaszem Gromalą za przepiękne książki, które wzbogacą biblioteczkę przedszkolną
  • pani Małgorzacie Nowotnik i panu Bartłomiejowi Nowotnik za ozdoby choinkowe i bombki na choinkę
  • pani Sylwii Kubiszyn za zegar ścienny do grupy maluszków
  • pani Annie Szpil za książeczki i ozdoby choinkowe
  • pani Lucynie i Władysławowi Woźniakom za choinkę do przedszkola
  • pani Edycie Paprocie za ryzę papieru rysunkowego dla dzieci z grupy II
  • pani Katarzynie Machał za środki higieniczne dla grupy maluszków
  • pani Małgorzacie Nowotnik za zestawy pasteli dla dzieci z grupy III
  • panu Andrzejowi Guni za usługi transportowe
  • pani Małgorzacie Nowotnik za słodycze dla dzieci 
  • pani Edycie Paprocie za upieczenie ciasteczek dla wszystkich dzieci jako poczęstunek po występach z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • Mamom pomagającym podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka: pani Marcie Florek pani Monice Kleszcz pani Katarzynie Plewie pani Agnieszce Pławeckiej pani Joannie Zelek pani Annie Szpil pani Dorocie Dzięgiel
  • Mamom pomagającym podczas zabawy karnawałowej: pani Katarzynie Machał pani Joannie Zelek pani Annie Szpil
  • państwu Sylwii i Pawłowi Osadom za warzywa
  • pani Sylwii Kubiszyn za długopisy oraz za kuchnię dla dzieci z grupy maluszków
  • państwu Monice i Arturowi Wnękom za zabawki dla dzieci z grupy II
  • panu Markowi Włudyce za karmnik dla ptaków
  • księdzu prałatowi Zbigniewowi Krasowi za książeczki dla dzieci o Św.Urszuli.
  • księdzu prałatowi Zbigniewowi Krasowi za owoce dla dzieci
  • panu Andrzejowi Leszczyńskiemu za naprawę piaskownicy na placu przedszkolnym w Lipnicy Dolnej
  • pani Jadwidze Kruk -właścicielce Studia Kwiatowego Jagoda za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów florystycznych dla dzieci oraz zapewnienie materiałów potrzebnych do warsztatów
  • państwu Agnieszce i Konradowi Pałkom za wykonanie drewnianej skrzynki
  • panu Pawłowi Osadzie za warzywa, które otrzymaliśmy po raz kolejny
  • panu Michałowi Serafinowi za rekonstrukcję ławeczek i huśtawek w ogrodzie przedszkolnym
  • strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku: Sz.P. Krzysztofowi Burzawie, Sz.P. Sławomirowi Michalikowi, Sz. P. Wiesławowi Kowalczykowi oraz Sz.P. Tomaszowi Maladze za zorganizowanie atrakcyjnego pokazu dla dzieci z przedszkola podczas wycieczki
  • państwu Barbarze i Grzegorzowi Strugałom za ufundowanie i wykonanie drewnianego płotu do ogródka przedszkolnego
  • państwu Urszuli i Andrzejowi Guniom, panu Władysławowi Woźniakowi, pani Marcie Florek za wykonanie, malowanie i montaż płotu do ogródka przedszkolnego
  • panu Zbigniewowi Michałkowi za krawężniki do ogródka przedszkolnego oraz materiały budowlane, a także piasek do piaskownicy
  • pani Urszuli Gunii za warzywa
  • państwu Barbarze i Ryszardowi Grzesikom ze szkółki roślin Eko-Garten za zaprojektowanie i zaaranżowanie pasów zieleni przy alejce prowadzącej do głównego wejścia budynku przedszkola
  • pani Kindze Woźniak za dokumentację fotograficzną z uroczystości Dnia Matki  
  • pani Edycie Paprocie za słodycze dla dzieci z grupy III w podziękowaniu za występ z okazji Dnia Matki
  • ojcu Dyrektorowi WYDAWNICTWA PAULINIANUM na Jasnej Górze Konstancjuszowi Kunz z Pracownikami za ufundowanie nagród książkowych dla uczestników konkursu plastycznego
  • księdzu prałatowi Zbigniewowi Krasowi za słodkie pierniki dla dzieci
  • państwu Katarzynie i Piotrowi Mocię za przybory szkolne dla dzieci
  • Wszystkim, którzy włączyli się w organizację Rodzinnego Pikniku:

    SPONSOROM:

    Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” Tadeusz Chmura „Gospoda Pod Kamieniem” Delikatesy „Centrum” W Lipnicy Murowanej Tartak Liszka ZPUH Liszka Paweł Piekarnia Maria i Jan Zelek w Rajbrocie PPHU „Jura” Rajbrot Jg Gastro Oddział Nowy Sącz Centrum Edukacji Dziecięcej „Lililand” W Brzesku Firma Ntslift Z Wieliczki Hurtownia Papieru „Papirus” z Gorlic Czesław Hosaniak – Usługi Reklamowe Zakopane Sklep Wielobranżowy – Tomasz Cudejko Podgórskie Stowarzyszenie Kulturalno – Społeczne „Akma” Krzysztof Goryl „Lody Tradycyjne” Szymon Kawalec Wójt Gminy Tomasz Gromala Ewa i Leszek Dzięgiel Ewa i Jarosław Korogwicz Małgorzata i Dariusz Wiśniowscy Ewelina i Rafał Merecik Ewelina i Paweł Osada Ewa Guzek Tomasz Szarliński Barbara Konieczna z Rajbrotu Jan Horyń Zbigniew Michałek Józef Matlęga Elżbieta Tyrała

    PARTNEROM:

    Gminny Dom Kultury W Lipnicy Murowanej Zespół Muzyczny „Avantago” Liceum Plastyczne Im. Jana Matejki W Nowym Wiśniczu Szkoła Muzyczna I Stopnia Żegocina – Lipnica Murowana Agencja Artystyczna „Art. Event” Łukasz Kornaś Robert Wieciech – Dj „Robertus” Paweł Grabarz Ksiądz Prałat Zbigniew Kras Andrzej Wąsik

    RODZICOM:

    Agnieszka Pławecka Barbara Strugała Katarzyna Plewa Justyna Matląg Bożena Zdun Magdalena Liszka Edyta Paprota Monika Kleszcz Maria Hajduk Dorota Dzięgiel

    OSOBOM PIEKĄCYM CIASTA:

    Katarzyna Plewa Renata Kurek Lucyna Woźniak Alicja Michałek Joanna Grabarz Arletta Piechnik Katarzyna Przybyłko Maria Sienkiewicz Paulina Wymazała Jolanta Włodarczyk Anna Zapart Halina Liszka Urszula Gunia Joanna Zapart Aniela Gromala (za smalec wiejski)

  • pani Sylwii Kubiszyn za zabawki dla dzieci z grupy I