ROK SZKOLNY 2020/2021

W maju 2021 roku dziękujemy

–  p. Katarzynie Plewie – mamie Natalki z gr.V i p. Urszuli Rzepce – mamie Michałka z gr. V za słodycze dla dzieci po występie z okazji Dnia Mamy.

– p. Ilonie Nowak – mamie Igi za przeprowadzenie warsztatów mydlarskich i kosmicznych oraz zasponsorowanie materiałów potrzebnych do ich przeprowadzenia.

– p. Monice Dominik – mamie Milenki, za zorganizowanie pikniku dla dzieci z grupy Sówek.

– p. Ilonie Nowak – mamie Igi za sprawowanie opieki nad dziećmi podczas pikniku.

– Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy włączyli się w organizację Dnia Dziecka: pani Angelice Tobiasz, pani Agnieszce Jaworskiej, pani Ewelinie Hajduk, pani Ewelinie Polek, panu Damianowi Polkowi, pani Małgorzacie Więcław, pani Barbarze Ćwik, pani Katarzynie Szczurek, pani Annie Groń, pani Anecie Śliwie, pani Elżbiecie Lubelczyk. Za upieczenie ciast drożdżowych dziękujemy: pani Teresie Jachowicz i pani Joannie Zapart, za użyczenie prądu dziękujemy pani Małgorzacie Janczyk z mężem.

W marcu 2021 roku dziękujemy:

–  p. Ewelinie Kurek za zasponsorowanie nagród na IX Powiatowy Konkurs Recytatorsko– Krasomówczy,

– p. Agacie Chmurze za zasponsorowanie nagród na IX Powiatowy Konkurs Recytatorsko– Krasomówczy,

– p. Krzysztofowi Przybyłko – dziadkowi Rafałka z grupy Misiów za owies i kukurydzę,

– p. Ireneuszowi Heród z rodziną –  dziadkowi Hani z grupy Misiów za wykonanie palmy na konkurs dla dzieci z grup młodszych,

– p. Elżbiecie Pałce –  mamusi Julki z grupy Misiów za materiały plastyczne dla dzieci z gr. I,

– p. Monice Słowińskiej –  mamusi Olusia z grupy Misiów za pisanki na kiermasz,

– p. Ewie Marzec –  mamusi Mateuszka z grupy Motylków za słodki poczęstunek dla dzieci z gr. II  z okazji Dnia Motyla oraz ozdoby świąteczne do sali,

– p. Angelice Tobiasz –  mamusi Patryka z grupy Motylków za soczki, ciastka z okazji Dnia Motyla oraz króliki świąteczne dla dzieci z grupy II oraz na kiermasz,

– p. Justynie Urbańskiej –  mamusi Zosi z grupy Motylków za soki oraz ciastka dla dzieci z grupy II z okazji Dnia Motyla oraz za ziemię do sadzenia roślin,

– p. Joannie Zelek –  mamusi Kacperka z grupy Motylków za ozdoby świąteczne do sali,

– p. Natalii Michałek –  mamusi Olgusi z grupy Motylków za żywe kwiaty do sali,

– p. Barbarze Czesak –  mamusi Krzysia z grupy Motylków za wypożyczenie książeczek dla dzieci
z grupy II,

– Tymusiowi Piechnikowi – absolwentowi naszego przedszkola za wypożyczenie koła fortuny dla dzieci z grupy Motylków na Dzień Motyla,

– p. Arlecie Piechnik – za wypożyczenie stroju gąsienicy dla dzieci z grupy Motylków na Dzień Motyla,

–  p. Kindze Kuc –  mamusi Igorka z grupy Motylków za lizaki świąteczne dla dzieci z gr. II,

– p. Marii Szarawra – mamusi Igorka z grupy Motylków za cukierki oraz czekoladki dla dzieci z gr. II,

– Rodzicom dzieci z grupy Motylków za sadzonki do kącika przyrody do sali gr. II,

– p. Jadwidze Mucha –  mamusi Martynki z grupy Pszczółek za kwiatki oraz doniczki do Sali oraz na kiermasz,

– p. Barbarze Kawalec –  Bereta –  mamusi Leosia z grupy Pszczółek za bukszpan,

– p. Barbarze Ruszaj –  mamusi Frania z grupy Pszczółek za bukszpan,

– p. Agnieszce i Andrzejowi Wąsowiczom –  rodzicom Piotrusia z grupy Promyczków za palmę dla dzieci z grup starszych,

– p. Ilonie Nowak – mamie Igusi z grupy Sówek za zasponsorowanie materiałów plastycznych na kiermasz wielkanocny

– p. Monice Kleszcz – mamie Julitki z grupy Sówek za uszycie przepięknych zajączków, kurek i tulipanów na kiermasz wielkanocny

– p. Katarzynie Plewie – mamie Natalki z grupy Sówek za zakupienie ziemi do kwiatów do kącika wiosennego

W lutym 2021 dziękujemy:

– p. Ilonie Nowak – mamie Igusi z gr. V, p. Beacie Ciura – mamie Natanka z gr. V i Iwonie Machał –  mamie Natalki za upieczenie ciast na akcję charytatywną na rzecz Marcelka Kubali

– p. Agnieszce Jaworskiej– mamie Wiktorka z gr. I za ciasto na kiermasz– p. Elżbiecie Pałce – mamie Julki z gr. I za ciasto na kiermasz, słodycze na bal karnawałowy oraz środki czystości

– p. Małgorzacie Mleczko-Wojciechowskiej – mamie Nataszki z gr. II za zgrzewkę wody mineralnej, chrupki, ciastka na zabawę karnawałową oraz wyposażenie kącika fryzjerskiego w sali grupy II

– p. Ewie Marzec – mamie Mateuszka z gr. II za słodycze na zabawę karnawałową

– p. Elżbiecie Lubelczyk – mamie Justynki z gr. II za soczki na zabawę karnawałową

– p. Kindze Kuc – mamie Igorka K. z grupy II za soki na zabawę karnawałową

– p. Marii Szarawara – mamie Igorka Sz. Z gr. II za lizaki z okazji walentynek dla dzieci z grupy II

– p. Jadwidze Mucha – mamie Martynki z gr. III za puzzle, gry i kwiatki do sali grupy III

– p. Ewelinie Falkowskiej – mamie Ewy z gr. III za soczki i ciastka na bal karnawałowy

– p. Barbarze Bereta – Kawalec– mamie Leona z gr. III za placek na bal karnawałowy

– p. Joannie Rzepka – mamie Karolka z gr. III za ciastka i cukierki na bal karnawałowy

– p. Małgorzacie Janczyk – mamie Oli z gr. III za cukierki i ciastka na bal karnawałowy

– p . Małgorzacie Więcław – mamie Adasia z gr. III za owoce na bal karnawałowy

– p. Małgorzacie Ptasznik – mamie Karolinki z gr. III za soczki na bal karnawałowy

– p. Barbarze Gajec – mamie Zuzi z gr. III za owoce na bal karnawałowy

– rodzicom z grupy III „Promyczki” za słodycze napoje owoce zakupione na zabawę karnawałową: Kindze Ozdobie – mamie Lenki, p. Wiolecie Mech – mamie Milenki, p. Darii Włudyka – mamie Angeliki, p. Kamili Palej – mamie Huberta, p. Magdalenie Łapa – mamie Wiktora, p. Kindze Dominik – mamie Amelki, p. Joannie Sikora – mamie Jagody, p. Ewelinie Hajduk – mamie Mikołaja, p. Agnieszce Bronikowskiej – mamie Jagody, p. Monice Słowińskiej – mamie Franusia, p. Urszuli Nobrega – mamie Sary, p. Ewie Ćwiertnia – mamie Amelki.

– p. Marii Sienkiewicz, p. Renacie Kurek, p. Lucynie Woźniak, p. Joannie Zych za upieczenie ciasta na akcję charytatywną na rzecz Marcela Kubali

– p. Mrożkom– Dziadkom Olusia W. z gr. I za ok. 20 kg ziemniaków

– p. Elżbiecie Pałce – mamie Julki P. z gr. I za ok.1,2 kg sera białego.

– p. Małgorzacie Mleczko-Wojciechowskiej – mamie Nataszki z gr. II za zgrzewkę wody mineralnej, chrupki oraz ciastka na zabawę karnawałową

– p. Ewie Marzec – mamie Mateuszka z gr. II za słodycze na zabawę karnawałową

– p. Elżbiecie Lubelczyk – mamie Justynki z gr. II za soczki na zabawę karnawałową

– p. Kindze Kuc – mamie Igorka z grupy II za soki na zabawę karnawałową

– p. Małgorzacie Ptasznik – mamie Kasi z gr. V za cukierki na zabawę karnawałową

– p. Monice Kleszcz – mamie Julitki z gr. V za soczki z rurkami oraz wypożyczenie disco kuli na zabawę karnawałową

– p. Paulinie Goryl – mamie Nilusi z gr. V za ciastka i paluszki na zabawę karnawałową

– p. Ewelinie Osadzie – mamie Łucji z gr. V za 2 opakowania ptasiego mleczka na zabawę karnawałową

– p. Katarzynie Plewie – mamie Natalki dzieci z gr. V za 6 butelek wody mineralnej i 3 paczki chipsów na zabawę karnawałową oraz domowej roboty ciasteczka na Walentynki

– p. Iwonie Machał – mamie Natalki z gr. V za paczkę krakersów na zabawę karnawałową

– p. Małgorzacie Liszce – mamie Filipka z gr. V za  cukierki na zabawę karnawałową

– p. Ilonie Nowak – mamie Igusi z gr. V za mandarynki i banany na zabawę karnawałową

– p. Urszuli Rzepce – mamie Michałka z gr. V za wafelki, ciastka zbożowe i chrupki na zabawę karnawałową

– p. Szczepanowi Ciura – tacie Natanka z gr. V za 2 opakowania rogalików i ciastek na zabawę karnawałową

– p. Renacie Terlikowskiej – mamie Zosi z gr. V za chrupki i prażynki „Reksie” na zabawę karnawałową

– p. Anecie Śliwie – mamie Wojtusia z gr. V za wodę mineralną dla dzieci na zabawę karnawałową

 

W styczniu 2021 dziękujemy:

– p. Pawłowi Piechnikowi za wykonanie skrzydeł dla aniołów na występ jasełkowy dzieci z gr. V

– p. Małgorzacie Mleczko – Wojciechowskiej – mamie Nataszki z gr. II za ryzę papieru ksero, cukierki, chusteczki higieniczne dla dzieci z gr. II,

– p. Annie Kawalec– mamie Igorka z gr. II za chusteczki higieniczne dla dzieci z gr. II,

– p. Robertowi Berecie- tatusiowi Leosia z gr. III za pomoc w nagrywaniu występu z okazji Dnia Babci i Dziadka

W grudniu dziękujemy:

– Państwu Kindze i Krystianowi Kuc – rodzicom Igorka z grupy II za piękne, żywe choinki do grupy I, II, IV, V oraz na korytarz przedszkolny,

– s. Dorocie Kędziorze za opłatki na spotkania wigilijne w grupach,

– p. Elżbiecie Pałce – mamie Julki z gr. I za ryzę papieru,

– p. Zuzannie Sowińskiej – mamie Rafałka z gr. I za słomę do Betlejem,

– p. Andrzejowi Kurkowi za słomę do Betlejem,

– rodzicom z gr. II za ozdoby choinkowe: p. Małgorzacie Mleczko – Wojciechowskiej – mamie Nataszki, p. Agnieszce Włodarczyk – mamie Beatki, p. Joannie Zelek – mamie Filipka, p. Ewie Marzec – mamie Mateuszka, p. Elżbiecie Lubelczyk – mamie Justynki, p. Justynie Urbańskiej – mamie Zosi – p. Justynie Urbańskiej

– mamie Zosi z gr. II za makowiec na wigilię grupową,
– p. Ewie Marzec – mamie Mateuszka z gr. II za mandarynki, talerzyki papierowe oraz kubki na wigilię grupową,

– p. Małgorzacie Mleczko – Wojciechowskiej – mamie Nataszki z gr. II za zgrzewkę wody mineralnej do grupy II,

– p. Małgorzacie Więcław – mamie Adasia z grupy III za piękną, żywą choinkę do grupy III,

– rodzicom z gr. IV za owoce, napoje oraz słodycze z okazji kolędowania oraz wigilii grupowej: p. Barbarze Ćwik – mamie Madzi, p. Ewelinie Hajduk – mamie Mikołaja, p. Agnieszce Jaworskiej- mamie Wiktorii, p. Kindze Ozdobie – mamie Lenki, p. Monice Słowińskiej – mamie Frania, p. Agnieszce Wąsowicz – mamie Piotrusia, p. Wiolecie Mech – mamie Milenki,

– p. Annie Sroce – mamie Natalki S. z gr. V i p. Iwonie Machał – mamie Natalki M z gr. V za opłatki na wigilię grupową

– p. Katarzynie Plewie – mamie Natalki z gr. V za pyszne pierniczki dla dzieci

– p. Monice Kleszcz – mamie Julitki z gr. V za ozdoby choinkowe, serwetki świąteczne, organzę dekoracyjną  oraz przepyszne pierniczki na wigilię grupową

– p. Iwonie Machał – mamie Natalki z gr. V za ozoby choinkowe

– p. Małgorzacie Liszce – mamie Filipka z gr. V za ozdoby choinkowe

– p. Bernadecie Ruszaj – mamie Jasia z gr. V za ozdoby choinkowe

– p. Anecie Śliwie – mamie Wojtusia z gr. V za skrzydła anioła i mnóstwo zabaweczek z kinder niespodzianek

W listopadzie dziękujemy:

– p. Ilonie Nowak – mamie Igusi z gr. V za ceramiczną ozdobę do sali Sówek

– za poczęstunek na zabawę andrzejkową w grupie Sówek:

p. Monice Dominik – mamie Milenki za paluszki

p. Barbarze Roman – mamie Wojtusia za ciastka „grzybki”

p. Annie Sroce – mamie Natalki za cukierki

p. Urszuli Rzepce – mamie Michałka za ciastka

p. Ewelinie Osadzie – mamie Łucji za cukierki

p. Bernadecie Ruszaj – mamie Jasia za cukierki 

p. Katarzynie Ślizowskiej -Trojan – mamie Gabrysi za krakersy

p. Iwonie Machał – mamie Natalki za ciastka

p. Paulinie Goryl – mamie Nili za owoce i paluszki

p. Małgorzacie Liszce – mamie Filipka za soczki z rurką

p. Szczepanowi Ciurze – tacie Natanka za ciastka

p. Anecie Śliwie – mamie Wojtusia za chipsy

p. Kindze Kozioł – Matlęga – mamie Madzi za cukierki i sok

p. Ewie Korogwicz – mamie Filipka za winogrona

p. Ilonie Nowak – mamie Igusi za banany i mandarynki

– p. Justynie Urbańskiej – mamie Zosi z gr. II za soki na pasowanie i zabawę andrzejkową

– p. Katarzynie Szczurek – mamie Patryka z gr. II za mandarynki z okazji pasowania na przedszkolaka

– p. Ewie Marzec – mamie Mateuszka z gr. II za słodycze z okazji zabawy andrzejkowej

– za słodycze i napoje na zabawę andrzejkową dla dzieci z gr. IV: państwu Wąsowiczom – rodzicom Piotrusia, p. Mechom – rodzicom Milenki, państwu Hajdukom – rodzicom Mikołaja

W październiku dziękujemy:

– Radzie Rodziców Przedszkola za zasponsorowanie zabawek dla każdej grupy za łączną kwotę 1200 zł (na stronie ukaże się wpis ze zdjęciami ufundowanych zabawek)

– państwu Ilonie i Mirkowi Nowakom – rodzicom Igusi z gr. V za drewnianą skrzynkę na kuferek emocji i grę dydaktyczną „Opowiedz mi mamo”

– p. Marii Sienkiewicz – pracownicy przedszkola, za matę do zabaw ruchowych dla dzieci

– p. Ewelinie Kurek za klocki drewniane dla dzieci z gr. II „Motylków”

– p. Małgorzacie Mleczko-Wojciechowskiej, mamie Nataszki z gr. II za zgrzewkę wody mineralnej,

– p. Renacie Terlikowskiej- mamie Zosi z gr. V i Julki z gr. I za zakup dzbanka na wodę dla dzieci z gr. V

– Krzysztofowi i Stanisławie – dziadkom Rafałka z gr. I, Justynki, Beatki z gr. II, Martynki z gr. III, Agnieszki i Angeliki z gr. IV za: ok. 100 kg ziemniaków, ok. 15 kg brzoskwiń, ok. 15 kg jabłek, ok. 1 kg winogron

– Uli mamie Patryka z gr. I. za ok. 15 kg śliwek

– p. Justynie – mamie Oliwiera z gr. II i Filipa z gr. III za ok. 10 kg jabłek

– p. Barbarze –  mamie Leona z gr. III za 5 l miodu

– p. Ewie – mamie Mateusza z gr. II za 180 szt. jajek

– p. Marcie Wójtowicz za ok. 5 kg jabłek

– p. Elżbiecie – mamie Julki z gr. I za ok. 5 kg gruszek i ok. 1 kg pomidorów

– p. Urszuli Rzepce – mamie Michałka z gr. V i p. Ilonie Nowak – mamie Igi z gr. V za dofinansowanie do zakupu instrumentów muzycznych do kącika muzycznego

We wrześniu dziękujemy:

– Stowarzyszeniu Miłośników Aktywności za materiały plastyczne oraz materiały sypkie do zajęć dla gr. I,

– p. Katarzynie Mocię – mamie Michalinki z gr. I za podajnik na ręczniki papierowe,

– p. Anecie Machał – mamie Anastazji z gr. I za matę do siedzenia oraz pudełko ręczników papierowych,

– p. Elżbiecie Pałce – mamie Julki z gr. I za węża spacerowego oraz toaletkę,

– p. Zuzannie Sowińskiej – mamie Rafałka z gr. I za usługę krawiecką,

– p. Katarzynie Fiter – mamie Leosia z gr. I za papier,

– rodzicom dzieci z gr. II za mokre oraz suche chusteczki dla gr. II,

– rodzicom dzieci z gr. II za owoce, soczki oraz słodycze z okazji Dnia Przedszkolaka dla gr. II,

– p. Małgorzacie Mleczko – Wojciechowskiej – mamie Nataszki z gr. II za dwie zgrzewki wody mineralnej,

– p. Joannie Mrożek – mamie Zosi z gr. II za 12 opakowań chusteczek higienicznych,

– p. Jadwidze Mucha – mamie Martynki z gr. III za stroik do kącika przyrodniczego dla grupy II oraz III,

– rodzicom Leosia Berety z gr. III za dofinansowanie maty w gr. III,

– rodzicom Ewy Falkowskiej z gr. III za dofinansowanie maty w gr. III,

– rodzicom Amelki Mocię z gr. III za zakup ręczników papierowych i dozownika do gr. III,

– rodzicom Madzi Kurek za zakup ręczników papierowych do gr. III,

– rodzicom Martynki Sowińskiej za zakup ręczników papierowych do gr. III,

– rodzicom dzieci z gr. III za słodycze z okazji Dnia Przedszkolaka,

– p. Agnieszce Wąsowicz- mamie Piotrusia z gr. IV za papier ksero,

– rodzicom, którzy zakupili słodycze i napoje na Dzień Przedszkolaka w gr. V „Sówek”: p. Paulinie Goryl – mamie Nili, p. Barbarze Roman – mamie Wojtusia, p. Kindze Kozioł – Matlęga – mamie Madzi, p. Anecie Śliwie – mamie Wojtusia, p. Renacie Terlikowskiej – mamie Zosi, p. Urszuli Rzepce – mamie Michałka, p. Katarzynie Plewie – mamie Natalki i p. Monice Kleszcz za upieczenie pysznych Muffinek

– p. Renacie Terlikowskiej za mydło antybakteryjne i ręczniki papierowe dla dzieci z gr. V

– p. Sylwii Stec za zabawki z firmy Playmobil dla dzieci z gr. V

– p. Elżbiecie mamie Julki z gr I za: ok. 5 kg gruszek ok. 1 kg pomidorów

– p. Krzysztofowi i Stanisławie – dziadkom Rafałka z gr.I, Justynki, Beatki z gr II, Martynki z gr. 3, Agnieszki z gr.IV za: ok. 50 kg ziemniaków i ok. 50 kg śliwek

– p. Marii S. za ok. 20 kg aronii

– p. Justynie – mamie Oliwiera z gr. II i Filipa z gr. IV za ok. 5 kg jabłek i ok. 5 kg śliwek

– p. Zuzannie mamie Rafałka z gr. I, Martynki z gr. III i Agnieszki z gr. IV za:
natkę pietruszki i selera, 10 kg buraków, ok. 3 kg marchewki, ok. 15 kg jabłek, ok. 3 kg gruszek, ok. 1 kg pietruszki

– p. Konradowi – tacie Maksia z gr. I za ok. 6 kg śliwek

– p. Małgorzacie- mamie Nataszki z gr. II za ok. 15 kg śliwek

Oddział Przedszkolny w Lipnicy Dolnej serdecznie dziękuje:

– niemal wszystkim rodzicom za podarowanie pieczonych babeczek, owoców, soków i słodyczy na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka,
– Pani Katarzynie Kłusek za podarowanie papierowych ręczników i chusteczek higienicznych,
– Pani Agacie Jodłowskiej za podarowanie 25 paczek kolorowych chrupek,
– Paniom: Karolinie Wnęk, Agacie Jodłowskiej Marioli Przybyłko za upieczenie pysznych ciastek na imprezę andrzejkową
– Paniom: Agnieszce Oświęcimka, Justynie Marecik, Katarzynie lusek, Angelice Rębilas, Annie Rybak, Małgorzacie Dominik za owoce, słodycze i soczki na imprezę andrzejkową,
– Pani Agacie Jodłowskiej za ofiarowanie skrzynki owoców (jabłek i gruszek)
– Państwu  Karolinie  i Ireneuszowi  Strugałom  za wypożyczenie  zamku dmuchanego na Dzień Przedszkolaka,
– mamie Filipka Z. z gr. II za zabawki dla naszego oddziału przedszkolnego i karmę dla Kotki Helenki,
– mamom: Oliwki W, Alusi M, Dawidka K, Natalki O, Ulki T, Rafałka i Łucji F., Szymusia J., Antosia J., Moniki i Dominiki D., Lenki W., Olki P., Wojtusia B., Julki D., Krzysia M., Kubusia R., Amelki R., Laurki L. – za smakołyki podarowane na Dzień Przedszkolaka,
– mamie Antosia J. za podarowanie kolorowej maty i puzzli piankowych do naszej sali przedszkolnej,
– mamie Amelki R. za piękny jesienny kosz z darami przyrody

ROK SZKOLNY 2019/2020

Dziękujemy:

-p. Marii Sienkiewicz – cioci Filipka z gr.IV za upieczenie pysznego ciasta na spotkanie z rodzicami oraz zakup chrupek dla dzieci

-Mamie Julitki z gr. IV za uszycie 25 woreczków do ćwiczeń gimnastycznych

-p. Robertowi Wieciechowi i p. Marcinowi Duśko za poprowadzenie wystrzałowej zabawy karnawałowej dla dzieci

– dziadziowi Milenki D. z gr. IV za drewniane puzzle przestrzenne – zwierzątka

– WSPANIAŁYM MAMOM przedszkolaków, które pomagały podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka:

P. Ewie Ćwiertni

P. Jadwidze Mucha

P. Justynie Tworzydło

P. Ewelinie Hajduk

P. Małgorzacie Więcław

P. Barbarze Kawalec- Bereta

P. Elżbiecie Lubelczyk

P. Katarzynie Machał

P. Edycie Paprota

P. Małgorzacie Liszce

– p. Asi Zapart za plastry drewna do stroików świątecznych

– Babci Madzi z gr. IV za piękny wieniec świąteczny do sali

– mamie Julitki z gr. IV za filcowe dekoracje choinkowe i filcowy wieniec na drzwi sali

-Mamie Filipka L. z gr. IV za własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe i stroiczek

-Mamie Zosi z gr. IV za własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe

-Babci Amelki z  gr. V za pierniczki

-Mamie Sary z gr. V za babeczki

-Mamie Milenki z gr.IV za 2 ryzy papieru do rysowania,

-Mamie Filipa L. z gr. IV za kolorowanki i za orzechy do kącika przyrody 

-Mamie Olgi z gr.V za puzzle, 

-Rodzicom Olafa z gr. V za znicze,

-Mamie Piotrusia z gr. V za zabawki,

-Mamie Milenki z gr.IV za gigantyczne naklejki,

-Mamie Filipa L. z gr. IV za dekorację jesienną z materiału przyrodniczego

-Mamie Lenki z gr.III za zabawki

-Mamie Wojtusia Ś. z gr. IV za zabawki

-Mamie Julitki z gr. IV za wieniec świąteczny z filcu na drzwi

-Mamusiom z Rady Rodziców pakującym prezenty mikołajkowe dla przedszkolaków: Agnieszce Jaworskiej, Małgorzacie Ptasznik, Renacie Terlikowskiej, Darii Włudyce i Zuzannie Sowińskiej 

-Za słodkie wsparcie z okazji PASOWANIA na PRZEDSZKOLAKA w postaci dużej ilości cukierków, ciastek, soczków, owoców, muffinek, lizaków, pysznego ciasta: rodzicom dzieci z gr. I (Klaudii, Beatki, Tomusia, Mateuszka , Justynki, Zosi M., Igora, Olgi,  Marcelka, Milenki, Hubercika) oraz rodzicom dzieci z gr II (Leosia B., Ewusi, Olusia, Nikosia, Tomusia, Emilki, Madzi, Kubusia, Frania, Amelki, Martynki S, Saruni, Oliwiera, Leosia P., Karolinki, Martynki M., Lenki, Niny, Jurusia, Adasia)

-Mamie Amelki z gr V za ozdoby świąteczne,

-Mamie Kuby M z gr V za ozdoby świąteczne,

-Mamie Lilianki z gr V za gry i książeczki

-Mamie Nataszki z gr I za gry planszowe i książeczki

Dziękujemy sponsorom gr. VI:
– tacie i bratu Krzysia za wymianę paneli w sali przedszkolnej,
– mamom : Kamilki i Milenki, Dawidka, Krzysia, Igi, Kamilki, Ali, Moniki i Dominiki za słodycze i owoce na Dzień Przedszkolaka,
– mamie Mai za kolorowanki,
– mamie Mai za wypożyczenie Zamku – dmuchanej zjeżdzalni,
– mamie Mai za watę cukrową,
– mamie Oliwki za podarowanie książek, puzzli i gier planszowych,
– mamom : Dawidka, Emilki, Ali, Szymusia, Ulki, Antosia, Rafałka, Krzysia, Kamilki, Oliwki, Amelki za smakołyki na zabawę andrzejkową,
– mamie Mai za udostępnienie kuchenki na potrzeby wróżb andrzejkowych,
– mamie Mai za arkusze papieru i stretch do malowania dla dzieci.

ROK SZKOLNY 2018/2019

Dziękujemy sponsorom pikniku dla dzieci z oddziału w Lipnicy Dolnej: rodzicom Weroniki za organizację pikniku, owoce i ciasta, rodzicom Wojtusia za kiełbaski, mamie Leny i Igi za wodę, mamie Emilki za bańki mydlane, mamie Dawidka za soczki i cukierki, mamie Mai za lody, mamie Kamilki za chleby, ketchupy i soki, mamie Nadii i Krzysia za ciastka, mamie Bartka za ciastka.

Dziękujemy sponsorom wspólnego pikniku dzieci z odziału w Lipnicy Dolnej i dzieci z grupy V z Lipnicy Murowanej: mamie Wojtusia za kiełbaski, mamie Weroniki za lody, mamie Igi i Leny za wodę.

Dziękujemy tacie Bartka z oddziału w Lipnicy Dolnej za kamizelki odblaskowe.

Rodzicom Ksawerego z grupy V za książeczki do kącika książek 

Rodzicom Kubusia z grupy V za zabawki i książki dla dzieci

Mamie Milenki z grupy III za papier ksero

Wielkie podziękowania kierujemy do rodziców dzieci pasowanych na przedszkolaka z grupy I: mamie Jagienki S., mamie Jagienki B., mamie Wiktora Ł., mamie Martynki M., mamie Wiktorii J., mamie Emilki K., mamie Ulki T., mamie Franusia S., mamie Karolka Rz., mamie Adrianka Rz., mamie Zuzi S., z grupy II: mamie Gabrysi T., mamie Agniesi S., mamie Łucji O., mamie Amelki Ć., mamie Madzi S., mamie Alanka S., mamie Hubercika D., mamie Zosi G., mamie Natalki S., mamie Natalki P., mamie Natalki M., mamie Dawidka Ć., mamie Natanka Ć., mamie Wojtusia Ś., mamie Julitki K. (również za naklejki Super Przedszkolaka), mamie Alusia S., z gr. III mamie Sewerynka P., mamie Lilianki W. 

mamie Mikołaja M. z gr.III za grę edukacyjną

tacie Olafa Dz. z gr.IV za dwie paczki zniczy, które zanieśliśmy na groby nieznanych żołnierzy

mamie Amelki P. z gr IV za paczkę zniczy, które zapaliliśmy na grobach nieznanych żołnierzy

mamie Marcelka W. z grupy V za 18 kg winogrona

tacie Julki P. z grupy V za 15 kg marchwi

dziadkowi Julki G. z grupy IV za 10 kg jabłek

tacie Ksawerego W. z grupy V za 15 kg jabłek

tacie pani Arlety za uszycie choineczek

mamie Zosi T. z grupy II za wypożyczenie choinki, bombki a także mnóstwo własnoręcznie wykonanych ozdób choinkowych

wszystkim dzieciom, które przyniosły ozdoby choinkowe do grup

rodzicom Anitki W. z grupy III za żywą pachnącą choinkę dla grupy

mamie i babci Madzi K. z grupy III za piękny stroik świąteczny do sali 

mamie Olgi M. za piękny stroik świąteczny do sali

mamie Marcelka W. z grupy V za winogrono

rodzicom dzieci z grupy I i II za wypożyczenie strojów i rekwizytów do projektu „Teatr”

mamie Lilianki W. z grupy III za gry, zabawki, układanki i książeczki dla dzieci

mamie Milenki D z grupy III za papier ksero

mamie Martynki M, z grupy I za piękny stroik do sali i materiały do zajęć plastycznych

Pani Jagodzie Kruk za materiały do pakowania prezentów

Pani Ewie Urbańskiej za materiały do artystycznego przyozdabiania bombek choinkowych

Gminnemu Domu Kultury w Lipnicy Murowanej za wypożyczenie koła fortuny

Firmie „ImpraFotoArt” i panu Jarkowi Krzakowi za sesję zdjęciową dla grupy IV

Stolarni pana Tadeusza Stachowicza za zrobienie karmnika dla ptaków

tacie Nikodema G. z grupy V za naprawę komputera

rodzicom Jasia z gr.II za wypożyczenie starych zabawek na czas trwania projektu „ZABAWKI”, wszystkim rodzicom z grupy II, III i IV, których dzieci przyniosły materiały do „fabryki zabawek”

Dziękujemy mamom pomagającym przy Dni Babci i Dziadka: Mamie Martynki M. z gr.I, mamie Zuzi S. z gr. I, mamie Wojtusia Ś. z gr. II, mamie Kasi P. z gr. II, mamie Anitki W. z gr. III, mamie Lilianki W. z gr. III, mamie Milenki D. z gr. III, mamie Igorka O. z gr. V i Lenki O. z gr. I, Mamie Kasi Sz. Z gr. IV,

Dziękujemy pani Dyrektor Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej Agnieszce Żołna-Zdunek za użyczenie sali widowiskowej, nagłośnienia i pomocy przy organizacji uroczystości,

dziękujemy panom z Urzędu Gminy Lipnica Murowana za przewiezienie stołów i krzeseł na uroczystość,

mamie Martynki M. z gr. I za materiały na Dzień Babci i Dziadka

dziękujemy Kole Gospodyń Wiejskich z Lipnicy Górnej i pani Danucie Trojanowskiej za wypożyczenie naczyń i obrusów,

mamie Marcelka W. z gr. V za owoce na Bal Karnawałowy dla wszystkich dzieci,

mamie Wojtusia S. z gr. III za ryzę papieru dla grupy,p.Jarosławowi Krzak i p.Łukaszowi Zych za podarowanie płyt meblowych i ich montaż w salach dzieci przy biurkach nauczycieli

mamie Andzi W. z gr. II za kwiatka doniczkowego jak i bukiet żonkili do kącika przyrody w sali

mamie Łucji O. z gr.II za narcyze w doniczce

mamie Julitki K. z gr.II za materiały plastyczne (arkusze kolorowego filcu i pianki, kleje, bloki techniczne kolorowe, taśmę samoprzylepną, sznurek i wiele innych kreatywnych materiałów) a także za własnoręcznie uszyte kurczaczki i tulipany z materiału

mamie Wojtusia Ś. z gr. II za papiery kolorowe i kredki dla dzieci

mamie Mai za pomoc w organizacji Andrzejek w oddziale w Lipnicy Dolnej

rodzicom gr.VI za opracowanie smakołyków na zabawę andrzejkową,

mamie Mai za ufundowanie uroczystej Wigilii,

mamie Emilki za miłą niespodziankę

Radzie Rodziców za ufundowanie zabawek dla przedszkola w kwocie 600 zł

tacie pani Arlety za wykonanie akcesoriów do tańca na Dzień Matki dzieciom z gr.II

mamie Madzi S. z gr.II za kilka ryz papieru ksero a także za pyszne babeczki na Dzień Dziecka

dziadziowi Kasi P. z gr.II za 2 pudełka świetnych klocków, układankę edukacyjną i mnóstwo cukierków dla dzieci z przedszkola

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • pani Marii Sienkiewicz – za 10 kg aronii,
  • pani Zofii Strugała – za pietruszkę i aronię,
  • pani Katarzynie Rudnickiej – za lubczyk, nęci selera i nęci pietruszki,
  • panu Andrzejowi Wójtowicz– za wykonanie drewnianych elementów na nasz plac zabaw,
  • Państwu Beacie i Szczepanowi Ciura za podarowanie dwóch książeczek sensorycznych do grupy dzieci 3,4-letnich,
  • Pani Iwonie Kwaśny– za dofinansowanie lalek do grupy dzieci 3,4- letnich,
  • Panu Pawłowi Paprota – za 9 kg brzoskwiń,
  • Pani Małgorzacie Mleczko-Wojciechowskiej– za 15 kg winogron,
  • Pani Agnieszce Koczwara– za 10 ryz białego papieru,
  • Pani Katarzynie Rudnickiej – za 5 kg świeżych truskawek,
  • Pani Małgorzacie Mleczko-Wojciechowskiej -za wodę dla grupy III,
  • Pani Magdalenie Włodarczyk – za globus dla grupy III,
  • Pani Magdalenie Malaga – za 15 kg marchwi, 10 kg pietruszki, 15 kg buraków,
  • Pani Katarzynie Rudnickiej – za 5 kg truskawek,
  • Pani Lucynie Woźniak – za 2 kg selerów, 5 kg kapusty kiszonej, 5 kg porów,
  • Pani Ewie Dzięgiel – za podarowanie zniczy dla grupy  II,
  • Pani Elżbiecie Pałka – za 25 kg ziemniaków i 8 kg marchwi,
  • Pani Magdalenie Włodarczyk – za puzzle dla grupy najmłodszej,
  • Państwu Korogwicz – za ufundowanie auta dla grupy I z okazji pasowania,
  • Pani Magdalenie Malaga – za 15 kg pietruszki i 15 kg marchwi,
  • Panu Bronisławowi Pławeckiemu – za choinkę i światełka dla grupy najmłodszej,
  • Pani Małgorzacie Więcław – za  zieloną, pachnącą choinkę dla grupy najmłodszej,
  • Pani Ewelinie Osadzie – za 10 kg pietruszki, 10 kg marchwi, 10 kg gruszek, 10 kg buraków,
  • Państwu Ewie i Leszkowi Dzięgiel – za świece do świątecznych stroików,
  • Państwu Urszuli i Ryszardowi Przybyłko – za brzozowe krążki do świątecznych stroików,
  • Pani Monice Dominik – za ryzy białego papieru dla grupy najmłodszej,
  • Pani Sylwii Żołna – za ogromną pomoc przy kompletowaniu kostiumów do Jasełek dla grup III i IV,
  • Pani Sywlii Żołna – za podarowanie materiału  do inscenizacji  teatralnych,
  • Anonimowemu sponsorowi z Krakowa za ufundowanie dwóch rowerów jako nagród dla laureatów I miejsc tegorocznego Konkursu recytatorsko-krasomówczego,
  • Państwu Ilonie i Mirosławowi Nowak –  za nowy wózek dla lalek dla grupy V,
  • Pani Ilonie Nowak, pani Justynie Prysak, pani Agnieszce Jasionowicz, pani Paulinie Rakowskiej, pani Karolinie Strugała, pani Kindze Kępa, pani Magdzie Plewa – za słodycze i owoce na pasowanie na przedszkolaka,
  • Pani Ewie Marzec, pani Agnieszce Jasionowicz, pani Monice Leszczyńskiej, pani Katarzynie Bereta, pani Justynie Prysak – za słodycze i owoce na Andrzejki,
  • Pani Justynie Prysak – za skrzynkę mandarynek
  • Panu Tomaszowi Leszczyńskiemu, panu Wiesławowi Jasionowiczowi, panu Andrzejowi Leszczyńskiemu oraz Kubie Leszczyńskiemu – za zamontowanie paneli w salach zabaw w oddziale przedszkolnym w Lipnicy Dolnej,
  • Podziękowanie za sfinansowanie pomocy edukacyjnych dla naszej placówki (w postaci 7 gier edukacyjnych, zestawu 10 gier planszowych oraz książek) otrzymują: 
  • FIRMA USŁUGOWA REM-BUD PIOTR GAURA
  • „GREEN ZONE” KRYSTYNA KUC 
  • „PROEFEKT” MATEUSZ BAGIŃSKI
  • „RS-BUD” RAFAŁ PLEWA
  • ANDRZEJ ROŻAŃSKI TOMASZ KOPROWSKI GABINET WETERYNARYJNY
  • „AUTOMATIC” PIOTR ZAUCHA
  • GOSPODARSTWO TRADYCYJNE – PRODUKCJA PIECZYWA ANDRZEJ WNĘK
  • KOŁO ŁOWIECKIE „CIETRZEW” JANUSZ ADAMIEC
  • KOŁO ŁOWIECKIE „KNIEJA” W TARNOWIE  ZBIGNIEW MUSIAŁ
  • Powyższych sponsorów pozyskała firma F.H. COSINUS ANNA URBAŃSKA, której także składamy serdeczne podziękowania, gdyż dzięki jej pomocy nasze dzieciaczki korzystają z gier edukacyjnych z serii: Będę strażakiem, Będę policjantem, Będę lekarzem, Bezpieczna droga, Mały ekolog, Kraje Unii Europejskiej, Kosmiczny wyścig, a także z zestawu gier planszowych (warcaby, wielkie derby, pszczółka Kaja, Chińczyk, Przygody pingwina, gra w gęsi, formuła Grand Prix, przygoda Safari, Park dinozaurów, Nie trać głowy, Pies i kot, Skarby Faraona, Drabina, Perłowa wyspa) oraz 10 talii kart PIOTRUŚ.
  • SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM,
    BEZ KTÓRYCH FESTYN RODZINNY NIE MÓGŁBY SIĘ ODBYĆ! 

    OTRZYMALIŚMY WSPARCIE:

    Wójta Gminy Pana Tomasza Gromali
    Dyrektora Gminnego Domu Kultury p. Agnieszki Żołny-Zdunek
    Księdza proboszcza Mariusza Jachymczaka
    OSP w Lipnicy Górnej
    OSP w Lipnicy Murowanej
    Pracowników Urzędu Gminy
    Rady Rodziców
    Wielu Przyjaciół Przedszkola

    DZIĘKUJEMY SPONSOROM

    Wsparcia finansowego w tym roku udzielili nam:

    HOTEL I GOSPODA POD KAMIENIEM

    FIRMA TAHPOL-TRANS PIOTR MOCIĘ, TADEUSZ MOCIĘ

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE
    AKMA KRZYSZTOF GORYL

    MANUFAKTURA MEBLI PAWEŁ LISZKA

    Państwo Agnieszka i Paweł Bartkiewiczowie

    Państwo Halina i Szymon Kawalec

    Wsparcia rzeczowego udzielili nam:

    PIEKARNIA Zelek z Rajbrotu

    Powszechna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM” W BOCHNI

    JG GASTRO – kompleksowe wyposażenie gastronomii
    – PRZEDSTAWICIEL Janusz Gacek

    BACÓWKA TOWARY TRADYCYJE Z RAJBROTU
    oraz Pani Agnieszka Jasionowicz

    Sklep FELIX – EWA I PIOTR GUZEK

    GALERIA RONDO W BOCHNI

    Impra-Foto-Art. Jarosław Krzak

    Pani Paulina Wymazała

    DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY UPIEKLI PYSZNE CIASTA

  • p.  Agnieszce Koczwara, p. Edycie Paprocie, p. Urszuli Liszce, p. Darii Włudyce, p. Kindze Ozdoba, p. Karolinie Szewczyk, p. Małgorzacie Stachoń, p. Karolinie Strugała, p. Ilonie Nowak, p. Marii Sienkiewicz, p. Agnieszce Zawadzkiej, p. Anicie Więcław
  • DZIĘKUJEMY RODZICOM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ
    W POMOC PRZY ORGANIZACJI PIKNIKU
  • p. Małgorzacie Wiśniowskiej, p. Barbarze Czesak, p. Karolinie Strugała, p. Małgorzacie Barzyckiej, Państwu Agnieszce i Pawłowi Bartkiewiczom, Państwu Małgorzacie i Piotrowi Więcław, p. Mirosławowi Nowakowi, p. Monice Leszczyńskiej, p. Kindze Kępa, p. Joannie Włosińskiej, p. Angelice Władyga

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • panu Krzysztofowi Przybyłko- dziadkowi Madzi Włudyki i Kingusi Włodarczyk, za 200 kg ziemniaków, 40 kg buraków, 60 kg marchewki, 7 kg pietruszki zielonej, 30 kg marchewki, 12 kg pietruszki, 1 kg selera, 15 kg marchewki
  • pani Magdzie Malaga- mamie Olusi i Kubusia, za 4 kg marchewki i 0,6 kg pietruszki zielonej,
  • pani Lucynie Woźniak- babci Hani, za 0,40 kg kopru, 2 kg selera, 3 kg pietruszki zielonej, 1 kg szczypiorku,
  • pani Elżbiecie Pałka- mama Kubusia, za 15 kg marchewki, 1,20 kg zielonej pietruszki i selera, 4 kg kapusty, 10 kg jabłek, 20 jajek,
  • pani Katarzynie Rudnickiej- mamie Kacperka, za 0,30 kg lubczyku, 10,5 kg truskawek,
  • pani Dorocie Paprota-  mamie Julki, za 7 kg winogrona ciemnego,
  • pani Joannie Zelek- mamie Kacperka, za puzzle do gr.II,
  • panu Szymonowi Kawalec- za 3l pysznego miodku,
  • pani Urszuli Gunia- mamie Hani, za 4,5 kg pomidorów, 4 kg jabłek,
  • pani Agnieszce Włodarczyk– mamie Kingusi, za 20 kg marchewki,
  • panu Andrzejowi Kaczmarczyk- tacie Piotrusia, za 80 kg ziemniaków,
  • pani Marzenie Włudyka- mamie Lenki, za słodycze o kwocie 50zł,
  • pani Małgorzacie Wojciechowskiej– mamie Marcelka, za 12 kg ciemnego winogrona, 15 kg ciemnego winogrona,
  • pani Marcie Wójtowicz- mamie Ksawerego, za 8 kg marchewki,
  • państwu Jodłowskich– za przepiękną choinkę do naszego przedszkola,
  • panu Sebastianowi Rodzaj, za pełnienie zaszczytnej roli Świętego Mikołaja i tym samym uszczęśliwienie ponad stu dwudziestu dzieci,
  • dobrym pomocnikom świętego MikołajaRADZIE RODZICÓW, która pomogła świętemu Mikołajowi zapakować prezenty dla dzieci,
  • pani Joannie Zelek– mamie Kacperka, za choinkę do gr. II,
  • pani Izabeli Ćwik- mamie Wiktorii, za ozdoby na choinkę,
  • pani Marioli Stec- mamie Oskarka, za ozdoby na choinkę,
  • pani Marii Jodłowskiej– mamie Szymusia, za pierniczki na choinkę,
  • pani Andżelice Tobiasz- mamie Patrycji, za przepiękną choinkę do gr. I,
  • pani Marcie Wójtowicz- mamie Ksawerego, za przepiękne choinki do gr. II,
  • państwu Koczwarów– rodzice Madzi, za 2 pudła papieru dla dzieci oraz ozdoby choinkowe,
  • wszystkim rodzicom za przepiękne ozdoby na nasze choinki,
  • Rodzicom za pomoc przy organizacji uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka – pani Urszuli Liszka – mamie Sebastianka, pani Magdalenie Włodarczyk – mamie Karolka, pani Agnieszce Bartkiewicz– mamie Gabrysi i Patrycji, pani Katarzynie Machał – mamie Antosia i Maksia, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Jolancie Mastalskiej  – mamie Aleksandra, pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki, pani Marii Zagata- mamie Martynki, pani Annie Więcław- mamie Emilki,
  • pani Marii Sienkiewicz- za świeży szczypiorek na kanapeczki, 
  • panu Szymonowi Kawalec- za 1 l pysznego miodku,
  • pani Franciszce Florek– babci Lenki, za 2kg szczypiorku, 
  • PIKNIK RODZINNY 
  • Otrzymaliśmy wsparcie od: Wójta Gminy Pana Tomasza Gromali, Dyrektor Gminnego Domu Kultury  Pani Agnieszki Żołna-Zdunek, Proboszcza tutejszej parafii księdza proboszcza Mariusza Jachymczaka, Pracowników Urzędu Gminy, Rady Rodziców, Pani Urszuli Liszka.SPONSORZY: HOTEL I GOSPODA POD KAMIENIEM, AUTO-OAZA Julian Ireneusz Zofia Strugała, Sklep FELIX – EWA I PIOTR GUZEK, PIEKARNIA Zelek z Rajbrotu, Firma JURA z Rajbrotu, PAŃSTWO AGNIESZKA I PAWEŁ BARTKIEWICZ, BACÓWKA TOWARY TRADYCYJE Z RAJBROTU, Zakład Przetwórstwa Mięsnego „KARMAT” Józef Matlęga, P.P.H.U. AKMA PAŃSTWO GORYL Z LIPNICY MUROWANEJ, Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Liszka, Lody tradycyjne „U SZYMONA” SZYMON KAWALEC, Firma produkcyjno-handlowo-usługowa „Bystrowscy” z Lipnicy Murowanej, Sklep DELIKATESY CENTRUM w Lipnicy Murowanej, Sklep „SPOŁEM” PSS w Lipnicy Murowanej Rodzice chętnie przyczynili się w organizacji naszego pikniku poprzez pieczenie ciast. Serdecznie dziękujemy Pani: Agnieszce Koczwara, Annie Rachwał, Katarzynie Plewa,  Annie Więcław, Kindze Ozdoba, Ewie Ćwiertnia, Agacie Duśko, Agnieszce Dominik,  Małgorzacie Stachoń, Katarzynie Bereta, Kindze KępaPIKNIK ZOSTAŁ PRZYGOTOWANY RÓWNIEŻ NAKŁADEM OGROMNEJ PRACY: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców, dzieci.
  • pani Magdalenia Malaga- mamie Oli i Kubusia, za 1,5 kg czereśni, 10 kg jabłek, 3 kg rabarbaru, 10 l mleka,

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • państwu Agnieszce i Przemysławowi Pajorom – cioci i wujkowi Tymka, za zabawki (kuchenkę z wyposażeniem, puzzle edukacyjne, gigantyczne maskotki) dla dzieci z grupy IV
  • pani Dorocie Przybyłko-Paprota – mamie Lenki, za skrzynkę rumianych brzoskwiń dla dzieci
  • pani Agnieszce Koczwara – mamie Madzi, za papier rysunkowy dla dzieci
  • państwu Agnieszce i Przemysławowi Pajorom – cioci i wujkowi Tymka, za książeczki, samochody, lalki i wózek dla naszych przedszkolaków
  • pani Urszuli Guni – mamie Hanii, za warzywa
  • pani Ewelinie Osada – mamie Sylwii, za marchew
  • pani Jolancie Mastalskiej – mamie Aleksa i Artura, za gigantyczny tort dla wszystkich przedszkolaków z okazji Uroczystości Pasowania
  • pani Paulinie Apryjas – mamie Milenki, za papier rysunkowy dla dzieci z grupy IV
  • pani Ewelinie Cygan – mamie Mariuszka, za poczęstunek na Andrzejki (ciastka i owoce) dla dzieci z grupy IV
  • pani Annie Szpil – mamie Kacpra, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Bożenie Zdun – mamie Weroniki i pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki za ozdoby świąteczne do sali starszaków
  • dobrym pomocnikom świętego Mikołajapani Bożenie Zdun – mamie Weroniki, pani Katarzynie Machał – mamie Maksia, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Sylwii Żołnie – mamie Wiktorii, pani Annie Tabor – mamie Mateuszka, państwu Barbarze i Grzegorzowi Motakom – rodzicom Wojtusia – pomogli oni świętemu Mikołajowi zapakować prezenty dla 125 dzieci oraz dla innych grzecznych. A bawili się przy tym, że ho, ho!
  • państwu Lucynie i Władysławowi Woźniakom – dziadkom Hanii – znów za piękną pachnącą choinkę
  • państwu Grzesikom za pachnącą zieloną choinkę
  • panu Dawidowi Koniecznemu za pomoc techniczną w urządzeniu sekretariatu
  • panu Tadeuszowi Pajorowi – dziadkowi Tymka, za uszycie spódniczek dla aniołków do występu jasełkowego
  • pani Sylwii Kubiszyn oraz panu Tomaszowi Szarlińskiemu – rodzicom Aleksa, za zabawki dla dzieci z grupy I
  • pani Małgorzacie Nowotnik – babci Natalki, za słodycze dla dzieci w podziękowaniu za występ z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • panu Damianowi Polkowi za wykonanie dokumentacji fotograficznej uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • pani Sylwii Żołnie – mamie Wiktorii za wykonanie strojów dla grupy maluszków
  • Rodzicom za pomoc przy organizacji uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka – pani Magdalenie Liszce – mamie Dawidka, pani Magdalenie Włodarczyk – mamie Karolka, pani Barbarze Motak – mamie Wojtusia, pani Urszuli Przybyłko – mamie Lenki, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Małgorzacie Nakielnej – mamie Juleczki, pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki
  • pani Bożenie Zdun – mamie Weroniki za górę ciasteczek dla dzieci
  • pani Katarzynie Plewie – mamie Bartusia za 120 mandarynek dla wszystkich przedszkolaków
  • Rodzicom za pomoc przy organizacji zabawy karnawałowej: pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki, pani Bożenie Zdun – mamie Weroniki, pani Edycie Paprota – mamie Natalki, pani Kindze Ozdoba – mamie Igorka i pani Sylwii Żołnie – mamie Wiktorii
  • Rodzicom, którzy ufundowali owoce i soki na zabawę karnawałową dla dzieci: pani Annie Rachwał, pani Monice Dominik, pani Ewelinie Gunii, pani Natalii Gądek, pani Paulinie Apryjas, pani Annie Szpil, pani Edycie Paprocie, pani Andżelice Władyga, pani Annie Duśko, pani Marcie Pannie, pani Marzenie Włudyce, pani Barbarze Ćwik, pani Lucynie Kotarbie, pani Małgorzacie Wojciechowskiej, panu Pawłowi Piechnikowi i wszystkim rodzicom dzieci z oddziału z Lipnicy Dolnej
  • pani Monice Wnęk – mamie Olusi, za książki dla dzieci z grupy IV
  • panu Pawłowi Piechnikowi – tacie Tymka, za puzzle edukacyjne dla dzieci z grupy II
  • państwu Sylwii i Pawłowi Osadom – rodzicom Sylwii, za 65 kilogramów zdrowych warzyw
  • pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki, za 100 puszek zdrowego zielonego groszku
  • pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, za mrożone truskawki na pyszny owocowy koktail
  • panu Michałowi Serafinowi za darmową naprawę drewnianych zabawek w ogrodzie przedszkolnym
  • pani Annie Szpil – mamie Kacperka, za pieniądze edukacyjne do nauki i zabawy dla dzieci z grupy IV
  • pani Jolancie Bracisiewicz – babci Martinki, za piłeczki do ćwiczeń gimnastycznych dla dzieci z grupy IV
  • pani Lucynie Woźniak – babci Hani, za zakup roślin i całoroczną opiekę nad ogródkiem przedszkolnym
  • pani Magdalenie Maladze – mamie Olusi, za 15 kg jabłek z przeznaczeniem na piknik 
  • pani Lucynie Kotarbie – mamie Oliwki, za 130 batoników dla dzieci z przeznaczeniem na wycieczkę w Borównej oraz cukierki dla dzieci z przeznaczeniem na piknik
  • pani Barbarze Kaczmarczyk – mamie Piotrusia za zdrową żywność dla naszych przedszkolaków: ser biały, śmietanę i kopę jajek
  • pani Annie Rachwał – mamie Szymusia, za słodycze dla dzieci z gr.IV
  • pani Edycie Paprocie – mamie Natalki, za batoniki dla dzieci z gr.IV w podziękowaniu za występ z okazji dnia Mamy i Taty
  • panu Tadeuszowi Pajorowi – dziadkowi Tymka, za uszycie żółtych spódniczek do inscenizacji Kaczka Dziwaczka
  • pani Agnieszce Koczwarze – mamie Madzi, za zgrzewkę zdrowej wody do picia dla grupy I
  • wspaniałym mamom, które włączyły się w przygotowanie wycieczki : pani Agnieszce Koczwarze – mamie Madzi, za ciasta drożdżowe, pani Agnieszce Włodarczyk – mamie Kingusi, za rogaliki, pani Agacie Duśko – za ciastka, pani Annie Rachwał – mamie Szymusia za pyszne truskawki, pani Edycie Paprocie – mamie Natalki, za babeczki z owocami, pani Iwonie Marecik za zakupienie talerzyków papierowych, pani Katarzynie Plewie –  mamie Bartusia, za ciasto z galaretką, pani Katarzynie Machał  – mamie Maksia, za ciasteczka, pani Katarzynie Rudnickiej za ciasto drożdżowe i ciastka, paniom Lidii Nabielec i Monice Wnęk za lody, pani Lucynie Kotarbie za cukierki i batoniki, pani Halince Liszce za soki przecierowe. W czasie wycieczki pomagały mamy: Anna Rachwał, Bożena Zdun, Dorota Paprota, Katarzyna Machał, Lucyna Kotarba, Małgorzata Nakielna i Paulina Goryl. Wszystkim pięknie dziękujemy!
  • pani Annie Paprocie – mamie Szczepana, za papier biały i kolorowy oraz pyszne lody dla wszystkich przedszkolaków

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • księdzu prałatowi Zbigniewowi Krasowi za ufundowanie krzyży do sal przedszkolnych i książeczek dla dzieci
  • panu Pawłowi Bednarkowi za wykonanie i ufundowanie tablicy pamiątkowej poświęconej patronce naszego przedszkola – św. Urszuli Ledóchowskiej
  • panu Markowi Sowie-Marszałkowi Województwa Małopolskiego za zabawki edukacyjne dla dzieci
  • panu Michałowi Serafinowi za ufundowanie i wykonanie desek do krojenia, stolnic i krzesła do przedszkolnej kuchni
  • panu Tomaszowi Szarlińskiemu za ufundowanie plecaków i termometrów
  • państwu Barbarze i Ryszardowi Grzesikom ze szkółki roślin Eko-Garten za wypożyczenie roślin zielonych na uroczystość otwarcia przedszkola
  • pani Urszuli Guni za mięso, warzywa i zabawki
  • pani Darii Włudyce za owoce
  • pani Bożenie Zdun za owoce i zabawki dla dzieci z grupy III
  • pani Edycie Paprocie za puzzle dla dzieci z grupy III
  • pani Monice Dominik za zabawki dla dzieci z grupy II
  • pani Annie Paprocie za artykuły papiernicze dla dzieci z grupy III
  • państwu Urszuli i Robertowi Trojanowskim za owoce
  • pani Barbarze Kaczmarczyk za śmietanę i ser
  • pani Katarzynie Plewie za traktor dla grupy maluszków
  • pani Annie Marzec-Kokoszka za kolorowanki dla dzieci
  • pani Joannie Zelek za książki
  • pani Annie Cieślik-Marzec i firmie Skok Jaworzno za opaski odblaskowe i magnesy dla dzieci z odziału przedszkolnego w Lipnicy Dolnej
  • pani Annie Wnęk za baśniowe plakaty
  • panu Leszkowi Dzięglowi za znicze
  • pani Urszuli Guni za upieczenie ciasteczek dla dzieci na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka
  • pani Cecylii Pajor za upieczenie ciasta na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka
  • pani Urszuli Liszce za glinę rzeźbiarską dla dzieci
  • panu Pawłowi Osadzie za 200 kilogramów warzyw
  • Radzie Gminy Lipnica Murowana na czele z panem Wójtem Tomaszem Gromalą za przepiękne książki, które wzbogacą biblioteczkę przedszkolną
  • pani Małgorzacie Nowotnik i panu Bartłomiejowi Nowotnik za ozdoby choinkowe i bombki na choinkę
  • pani Sylwii Kubiszyn za zegar ścienny do grupy maluszków
  • pani Annie Szpil za książeczki i ozdoby choinkowe
  • pani Lucynie i Władysławowi Woźniakom za choinkę do przedszkola
  • pani Edycie Paprocie za ryzę papieru rysunkowego dla dzieci z grupy II
  • pani Katarzynie Machał za środki higieniczne dla grupy maluszków
  • pani Małgorzacie Nowotnik za zestawy pasteli dla dzieci z grupy III
  • panu Andrzejowi Guni za usługi transportowe
  • pani Małgorzacie Nowotnik za słodycze dla dzieci 
  • pani Edycie Paprocie za upieczenie ciasteczek dla wszystkich dzieci jako poczęstunek po występach z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • Mamom pomagającym podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka: pani Marcie Florek pani Monice Kleszcz pani Katarzynie Plewie pani Agnieszce Pławeckiej pani Joannie Zelek pani Annie Szpil pani Dorocie Dzięgiel
  • Mamom pomagającym podczas zabawy karnawałowej: pani Katarzynie Machał pani Joannie Zelek pani Annie Szpil
  • państwu Sylwii i Pawłowi Osadom za warzywa
  • pani Sylwii Kubiszyn za długopisy oraz za kuchnię dla dzieci z grupy maluszków
  • państwu Monice i Arturowi Wnękom za zabawki dla dzieci z grupy II
  • panu Markowi Włudyce za karmnik dla ptaków
  • księdzu prałatowi Zbigniewowi Krasowi za książeczki dla dzieci o Św.Urszuli.
  • księdzu prałatowi Zbigniewowi Krasowi za owoce dla dzieci
  • panu Andrzejowi Leszczyńskiemu za naprawę piaskownicy na placu przedszkolnym w Lipnicy Dolnej
  • pani Jadwidze Kruk -właścicielce Studia Kwiatowego Jagoda za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów florystycznych dla dzieci oraz zapewnienie materiałów potrzebnych do warsztatów
  • państwu Agnieszce i Konradowi Pałkom za wykonanie drewnianej skrzynki
  • panu Pawłowi Osadzie za warzywa, które otrzymaliśmy po raz kolejny
  • panu Michałowi Serafinowi za rekonstrukcję ławeczek i huśtawek w ogrodzie przedszkolnym
  • strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku: Sz.P. Krzysztofowi Burzawie, Sz.P. Sławomirowi Michalikowi, Sz. P. Wiesławowi Kowalczykowi oraz Sz.P. Tomaszowi Maladze za zorganizowanie atrakcyjnego pokazu dla dzieci z przedszkola podczas wycieczki
  • państwu Barbarze i Grzegorzowi Strugałom za ufundowanie i wykonanie drewnianego płotu do ogródka przedszkolnego
  • państwu Urszuli i Andrzejowi Guniom, panu Władysławowi Woźniakowi, pani Marcie Florek za wykonanie, malowanie i montaż płotu do ogródka przedszkolnego
  • panu Zbigniewowi Michałkowi za krawężniki do ogródka przedszkolnego oraz materiały budowlane, a także piasek do piaskownicy
  • pani Urszuli Gunii za warzywa
  • państwu Barbarze i Ryszardowi Grzesikom ze szkółki roślin Eko-Garten za zaprojektowanie i zaaranżowanie pasów zieleni przy alejce prowadzącej do głównego wejścia budynku przedszkola
  • pani Kindze Woźniak za dokumentację fotograficzną z uroczystości Dnia Matki  
  • pani Edycie Paprocie za słodycze dla dzieci z grupy III w podziękowaniu za występ z okazji Dnia Matki
  • ojcu Dyrektorowi WYDAWNICTWA PAULINIANUM na Jasnej Górze Konstancjuszowi Kunz z Pracownikami za ufundowanie nagród książkowych dla uczestników konkursu plastycznego
  • księdzu prałatowi Zbigniewowi Krasowi za słodkie pierniki dla dzieci
  • państwu Katarzynie i Piotrowi Mocię za przybory szkolne dla dzieci
  • Wszystkim, którzy włączyli się w organizację Rodzinnego Pikniku:

    SPONSOROM:

    Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” Tadeusz Chmura „Gospoda Pod Kamieniem” Delikatesy „Centrum” W Lipnicy Murowanej Tartak Liszka ZPUH Liszka Paweł Piekarnia Maria i Jan Zelek w Rajbrocie PPHU „Jura” Rajbrot Jg Gastro Oddział Nowy Sącz Centrum Edukacji Dziecięcej „Lililand” W Brzesku Firma Ntslift Z Wieliczki Hurtownia Papieru „Papirus” z Gorlic Czesław Hosaniak – Usługi Reklamowe Zakopane Sklep Wielobranżowy – Tomasz Cudejko Podgórskie Stowarzyszenie Kulturalno – Społeczne „Akma” Krzysztof Goryl „Lody Tradycyjne” Szymon Kawalec Wójt Gminy Tomasz Gromala Ewa i Leszek Dzięgiel Ewa i Jarosław Korogwicz Małgorzata i Dariusz Wiśniowscy Ewelina i Rafał Merecik Ewelina i Paweł Osada Ewa Guzek Tomasz Szarliński Barbara Konieczna z Rajbrotu Jan Horyń Zbigniew Michałek Józef Matlęga Elżbieta Tyrała

    PARTNEROM:

    Gminny Dom Kultury W Lipnicy Murowanej Zespół Muzyczny „Avantago” Liceum Plastyczne Im. Jana Matejki W Nowym Wiśniczu Szkoła Muzyczna I Stopnia Żegocina – Lipnica Murowana Agencja Artystyczna „Art. Event” Łukasz Kornaś Robert Wieciech – Dj „Robertus” Paweł Grabarz Ksiądz Prałat Zbigniew Kras Andrzej Wąsik

    RODZICOM:

    Agnieszka Pławecka Barbara Strugała Katarzyna Plewa Justyna Matląg Bożena Zdun Magdalena Liszka Edyta Paprota Monika Kleszcz Maria Hajduk Dorota Dzięgiel

    OSOBOM PIEKĄCYM CIASTA:

    Katarzyna Plewa Renata Kurek Lucyna Woźniak Alicja Michałek Joanna Grabarz Arletta Piechnik Katarzyna Przybyłko Maria Sienkiewicz Paulina Wymazała Jolanta Włodarczyk Anna Zapart Halina Liszka Urszula Gunia Joanna Zapart Aniela Gromala (za smalec wiejski)

  • pani Sylwii Kubiszyn za zabawki dla dzieci z grupy I