BAL KARNAWAŁOWY W LIPNICY DOLNEJ

3 lutego w naszym oddziale przedszkolnym odbyła się zabawa karnawałowa tzw. bal przebierańców. Na tę uroczystość dzieci wprost nie mogły się doczekać. Już od kilku dni opowiadały za kogo chciały by się przebrać. I rzeczywiście rodzice nie zawiedli i zorganizowali dla swoich pociech piękne stroje. Po wspólnym udekorowaniu sali, kiedy wszystko było już gotowe zaczęła się zabawa taneczna  połączona z wesołymi zabawami i konkursami. Największy entuzjazm wzbudziła w przedszkolakach zabawa mająca na celu przegonienie z sali chytergo liska, w którego wcieliła się Pani Wioletka. Rodzice zadbali o smaczny i zdrowy poczęstunek dla swoich dzieci. Myślę, że bal udał się wyśmienicie, gdyż wyraz zadowolenia i radości malował się na wszystkich  dziecięcych twarzach. Kiedy po zakończonej zabawie zaczęli zjawiać się rodzice, dzieci z wielkim zaangażowaniem zdawały relację z tego , co ciekawego działo się w przedszkolu.

R. Krzyżak

Zapraszam do obejrzenia zdjęć