CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT

  Drodzy Rodzice w poniedziałek 22 listopada ruszamy z kolejną akcją charytatywną, w której będą się liczyły Wasza empatia i wrażliwość na los zwierząt. Po raz kolejny będziemy zbierać dary dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Borku. Pod opieką schroniska znajduje się ponad sto psów i około 50 kotów. Jeśli ktoś chciałby się podzielić tym co ma, szczególnie w tym okresie, w którym dzielimy się z innymi bardziej niż kiedykolwiek, to bardzo serdecznie zachęcamy.
     Zbieramy karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, niepotrzebne koce, pościele i ręczniki (czyste), zabawki (szczególnie dla kotów), drapaki dla kotów. 
   Akcja będzie trwała dwa tygodnie (22 listopada – 3 grudnia) .
   Z góry dziękujemy Tym , którym los zwierząt, często porzuconych i skrzywdzonych przez człowieka, nie jest obojętny.
                                                                                              R. Krzyżak