DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA U PSZCZÓŁEK

Czy to jutro, czy to dziś – wszystkim jest potrzebny miś”

25 listopada br. przedszkolaki z grupy Pszczółek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem-pluszkaiem. Były wśród nich nie tylko misie, ale i pumy, pieski, dinozaury, myszki, zajączki, ptaszki. Jakie by one nie były to dla każdego dziecka były wyjątkowe i najważniejsze. Dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków oraz wspólnej zabawy z nimi. Pszczółki poznały historię święta, oraz wymieniały misie, które znają z bajek. Uczestniczyły w zabawie matematycznej pt. „Nakarm głodnego misia”, a czym? Oczywiście tym co misie lubią najbardziej, czyli miodem ( Wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Misiu, misiu pokaz łapki”, „Jadą, jadą misie”. Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia w misiowej fotobudce.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że ten miły dzień zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

A. Marzec- Kokoszka

Zapraszam do galerii zdjęć