CZYTAJĄCY TATA U JEŻYKÓW

We wtorkowy poranek 7 marca grupę Jeżyków odwiedził kolejny „czytający” gość. Tym razem był nim tata naszego Hubercika Pan Łukasz Gajec, który w niezwykle barwny sposób przeczytał dzieciom dwie wybrane z synkiem książki. Pierwsza z nich pt. „Tupcio Chrupcio. Nie umiem przegrywać” Elizy Piotrowskiej niosła za sobą bardzo ważny przekaz, który z pewnością Jeżyki wezmą sobie „do serca”. Natomiast drugie opowiadanie pt. „Pan Zapominalski” autorstwa Rogera Hargreavesa niemalże rozbawiła nas do łez.

To było niezwykle miłe spotkanie dla nas wszystkich. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i poświęcony czas Panu Łukaszowi.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

Anna Marzec-Kokoszka

Czas jest jednym z najcenniejszych darów, jaki możemy ofiarować dzieciom. Ma ogromne znaczenie dla budowania więzi – jedynej i niepowtarzalnej. To inwestycja na lata. A jest szczególnie ceniony, gdy obdarzymy nim każde z naszych dzieci indywidualnie.”

Ewelina Adamczyk