Diecezjalny Konkurs dla Przedszkolaków

25 października 2023r.w Brzesku, odbył się Diecezjalny Konkurs dla Przedszkolaków „Maryja to moja Mamusia”. Wzięło w nim udział 37 trzyosobowych drużyn z diecezji tarnowskiej. Konkurs składał się z 3 etapów. Pierwszym był test sprawdzający wiedzę dzieci, drugim prezentacja pieśni maryjnej, trzecim praca plastyczna. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Sówek: Hania Heród, Ola Gromala i Hubert Gajec zdobywając zaszczytne III miejsce! To wielki sukces dla naszych dzieci, a także dla ich rodziców i s. Magdaleny Sitkowskiej, pod opieką których dzieci były przygotowywane do konkursu. Jest to także ogromne wyróżnienie dla naszego przedszkola. Gratulujemy dzieciom, ich rodzicom i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

Więcej informacji na temat konkursu można przeczytać na stronie Gościa Niedzielnego