DNI ADAPATCYJNE W PRZEDSZKOLU

Szanowni Rodzice,
w dniach 29 i 30 sierpnia odbędą się dni adaptacyjne dla dzieci, które od września po raz pierwszy pójdą do przedszkola. W godzinach od 10.00 do 12.00 zapraszamy dzieci wraz z jednym opiekunem. Dzieci powinny mieć buciki na przebranie. Dzień adaptacyjny w oddziale w Lipnicy Dolnej będzie 31.08. w godzinach od 9:00 do 11:00.
Zajęcia adaptacyjne mają na celu pomóc maluszkom w przyzwyczajeniu się do przedszkola, poznanie swojej Pani i innych dzieci oraz swojej sali. W tych dniach dzieci nie zostają same pod opieką nauczyciela. 
Drodzy Rodzice. Wiemy, że pójście dziecka po raz pierwszy do przedszkola wiąże się z wieloma przeżyciami. Postarajcie się jednak, jako dorośli, nie przekazywać swoich emocji dzieciom, nie rozmawiać przy nich o możliwych trudnościach. Niech dzieci czerpią spokój i opanowanie od nas, dorosłych. Bądźmy dla nich oparciem. 
DO ZOBACZENIA W PRZEDSZKOLU!