DZIECI Z LIPNICY DOLNEJ W BIBLIOTECE

biblioteka_dobre_miejsce11 grudnia korzystając z tego, że byliśmy w przedszkolu w Lipnicy Murowanej skąd jest blisko do biblioteki, poszliśmy tam z pierwszą w tym roku wizytą. Pani bibliotekarka Beata Sowa jak zwykle gorąco nas powitała i zaprosiła do wspólnego czytania. Potem wytłumaczyła dzieciom w jaki sposób można wypożyczać książki i oczywiście jak należy się z nimi obchodzić. Zachęcała dzieci do odwiedzania biblioteki wraz z rodzicami i do codziennego czytania. Na zakończeniedzieci dostały do oglądania mnóstwo kolorowych książeczek, które oglądały z zainteresowaniem.
Mamo, Tato… czytaj swojemu dziecku, czytaj sam – Twój przykład jest dla niego najlepszym wzorem do naśladowania. Czytając mu, bardzo gorozwijasz i ubogacasz jego świat, a jednocześnie sprawiasz, że i Ty i Ono nie zapomniecie tych wspólnych chwil bardzo długo.

                                         R. Krzyżak

Zapraszamy do galerii zdjęć