Dzień Babci i Dziadka

babcia_dziadek_1I nadszedł ten uroczysty i ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Wszelkie próby, przymiarki kostiumów i inne czynności związane z tym wydarzeniem, miały dziś swój wielki finał. I choć czekało nas nie lada wyzwanie, dziś maluchy jak i starsze dzieciaki wykazywały się ogromnym spokojem (może te techniki relaksacyjne pomogły?). Cóż, przedstawienie czas zacząć. :) Po uroczystym przywitaniu najważniejszych gości przez naszą panią Dyrektor Annę Marzec-Kokoszka, zabrał głos pan wójt Tomasz Gromala, który, widząc nasze zniecierpliwienie i gotowość do działania – oddał nam mikrofon. A potem… Polał się miód na serca wszystkich dziadków i babć. Tyle uroku i słodkości wypłynęło z ust maluszków, że sala o mało się nie roztopiła. Następnie występ dzieci 4,5-letnich pod opieką pani Renaty Kurek i pani Ilony Nowak wniósł energie i zdecydowanie. Taniec do przepięknej polki dla dziadków wywołał ogromny aplauz. I na koniec nasza wisienka na torcie- starszaki- poważne towarzystwo z poważnym przekazem. Z pięknymi jasełkami i kolędami, wśród tylu aniołów niektórzy czuli się jak w niebie. Pod dowództwem pani Joanny Grabarz i pani Lucyny Woźniak. Pełen profesjonalizm. A to wszystko dla naszych kochanych dziadków. Gdzie między ciasteczkiem, a nagrywaniem na telefon przedstawienia – pojawiła się łza wzruszenia. Tak, tak widzieliśmy… I dziękujemy, że jesteście z nami.

P.s. A to wszystko nie udałoby się bez pomocy naszych wspaniałych, zawsze gotowych nieś pomoc rodziców. Za pomoc przy realizacji tego wydarzenia dziękujemy: pani Marcie Wójtowicz, pani Elżbiecie Pałce, pani Małgorzacie Więcław, pani Angelice Władyga, pani Magdalenie Włodarczyk, pani Katarzynie Matras, pani Katarzynie Rudnickiej, pani Edycie Paprota, pani Ewie Strugała, pani Monice Klejdysz. Serdecznie dziękujemy! Jeśli o kimś zapomniałam, poprawię raz, dwa, trzy :)

Jot.Zet

Fotorelacja