DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Trochę smutna jest uroczystość bez zacnych Seniorów w przedszkolu…. Dzień Babci (21 stycznia) i Dziadka (22 stycznia) to wspaniałe i ważne dla przedszkolaków święta. Przedszkolaki co roku z tej okazji przygotowywały występy artystyczne. I mimo, że pandemia rozgościła się na dobre, nauczycielki wszystkich grup posiadły nowe kompetencje – już nie tylko organizują próby, by ćwiczyć wiersze, piosenki czy choreografie ale też fotografują, filmują, są operatorami kamery, dźwięku i montują filmy tak, by ich wychowankowie uczcili święto ukochanych babć i dziadków. Oprócz filmowych niespodzianek przekazywanych za pośrednictwem rodziców dziadkom przez komunikatory czy kanały internetowe, dzieci wykonują też różnorodne upominki od serca dla swych Dziadków.

        Część grup przygotowała występy przed feriami, które w Małopolsce właśnie trwają, część zacznie prace nad projektami filmowymi tuż po zimowym odpoczynku.

     Serdecznie dołączamy się do życzeń dla wszystkich Babć i Dziadków naszych wychowanków! Przesyłamy moc serdeczności, zdrowia i do zobaczenia za rok! Oby już w murach przedszkola.

Nauczycielki przedszkola

Zapraszamy do obejrzenia filmowych niespodzianek dla Babć i Dziadków

Misie

Motylki

Pszczółki

Jeżyki

Sówki

Kotki