DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MISIÓW

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto dla naszych przedszkolaków, dlatego poświęciliśmy temu tematowi cały tydzień. Podczas tego tygodnia nie tylko ćwiczyliśmy piosenki i  wierszyki, ale także rozmawialiśmy o naszych kochanych babciach i wspaniałych dziadkach. Nie zabrakło zabaw ruchowych i dydaktycznych o naszych dziadkach, gdzie finałem naszych starań jest nagrany film z krótkim programem artystycznym i sesja zdjęciowa. Dzięki uprzejmości i hojności państwa Agaty i Łukasza Tekielom dzieci otrzymały piękne zdjęcia, które na pewno dołączyły do upominku dla dziadków. Pani Agatka, mama naszego Olusia, bardzo sprawnie przeprowadziła dzieci przez tą sesję, a my mogliśmy podglądać profesjonalnych fotografów podczas pracy. Bardzo cieszymy się  i jesteśmy dumnie z efektów naszej pracy. Trudno o inne rezultaty, jeśli tyle miłości i troski dzieci otrzymują od swoich dziadków. W oczach każdego Misia- Babcia to mistrzyni pierogów i pierniczków, a Dziadek potrafi wszystko naprawić.

Zapraszamy na fotorelację

Jot. Zet.