DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Sto lat babciu, sto lat dziadku!
Zdrowia, szczęścia i radości
życzą wnusie ukochane,
roześmiane, rozśpiewane.
Tak, tak, tak!
Dzisiaj wielkie święto-
babci, dziadka dzień!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a – 22 stycznia – Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta? 

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach 19 i 20 stycznia przygotowały specjalny dla nich program artystyczny:  recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich oddanie i dobroć. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków drobne upominki.  

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występów poszczególnych grup:

MISIE

BIEDRONKI (wkrótce)

MOTYLKI

PSZCZÓŁKI

JEŻYKI 

SÓWKI (wkrótce)