DZIEŃ DZIECKA 2021

W tym roku przedszkolaki i ich rodzeństwo hucznie obchodzili swoje święto. Stowarzyszenie Miłośników Aktywności, Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich z Lipnicy Murowanej, Pracownicy Przedszkola wraz z Radą Rodziców zorganizowali dla nich wyjątkowy dzień. 

Był ogromny dmuchaniec – zjeżdżalnia udostępniony bezpłatnie przez Stowarzyszenie Miłośników Aktywności; były urządzenia do waty cukrowej i popcornu z nieograniczoną ilością smakołyków przywiezione przez Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich z Lipnicy Murowanej; były gry, zabawy, malowanie twarzy, ogromne bańki mydlane i pyszny grill zorganizowane przez nauczycieli i pracowników Przedszkola w Lipnicy Murowanej i byli niezastąpieni rodzice – członkowie Rady Rodziców, którzy od początku do końca wspierali przedsięwzięcie organizacyjnie.

Dzieci były przeszczęśliwe, korzystały z atrakcji i wcale nie chciały aby ten dzień się kończył. Każda grupa przedszkolaków miała swój czas na świętowanie, a na koniec z atrakcji korzystało ich rodzeństwo, koledzy, przyjaciele itp. Wszystkie przedszkolaki otrzymały specjalnie przygotowane pamiątkowe medale. Jeden z uczestników podczas malowania stwierdził, że „będzie ten dzień pamiętał do końca życia”. Radość dzieci jest wielką nagrodą dla wszystkich organizatorów.

Rada Rodziców PS w Lipnicy Murowanej

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć