DZIEŃ KOBIET W GRUPIE MISIÓW

Dzień kobiet w grupie maluszków minął bardzo aktywnie. Dziewczynki już na wejściu do sali otrzymywały korony, w których spędziły cały dzień. Po śniadaniu oglądaliśmy program artystyczny z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu sześciolatków i pięciolatków z grupy Sówek. Panie Arletka i Asia przygotowały z dziećmi naprawdę piękny program. Uśmiech gościł nam na twarzy przez cały czas. Gdy wróciliśmy do sali, nagromadzoną energię wykorzystaliśmy na przygotowanym specjalnym torze przeszkód. Nasze dziewczynki mogły wykazać się swoimi umiejętnościami i gracją w pokonywaniu toru – w sukience i w koronie. Oczywiście, świetnie poradziły sobie i zostały nagrodzone przez naszych chłopaków specjalnymi szarfami MISS. Na końcu słodki poczęstunek i prezenciki od kolegów z grupy. Bardzo miły Dzień Kobiet.

Jot.Zet.

Zapraszamy na fotorelację