DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

W tym roku uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, zgodnie z kalendarzem uroczystości przedszkola, przygotowały dzieci z grupy Sówek. Od kilku dni z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do występu. Radosna atmosfera w całym przedszkolu panowała już od samego rana.  Uroczyste obchody tego dnia zgromadziły na uroczystości całą społeczność przedszkola. Sówki zaprezentowały przedstawienie z rodzinną scenką znaną chyba wszystkim kobietom, a także z wierszami, tańcami i piosenkami, pojawiły się także serdeczne życzenia, także w obcych językach, i upominki, własnoręcznie wykonane przez dzieci dla wszystkich kobiet, a słodkie cukierki dla dzieci. W przedszkolu tego dnia panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój.

A. Piechnik, J. Zych

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć