DZIEŃ MAMY I TATY

„Bo choć jeszcze mamy niewiele lat,

wiem, co dobre i co piękne.

Chcę rodzicom podarować świat

i sam dla nich być prezentem!”

Mama i tata to najczęściej wypowiadane przez przedszkolaków słowa. Świadczą o tym, że Rodzice są dla nich najcenniejsi. Nie potrzeba wielkich słów, by to wiedzieć, nie potrzeba okularów, by zobaczyć tę głęboką więź. Przedszkolaki z wypiekami na twarzach zabrały się za przygotowania oryginalnych pomysłów z okazji Dnia Mamy i Taty. Jedni wystąpili na żywo przed rodzicem, inni wykonali nagrania i udostępnili zainteresowanym. W kolorowej scenerii, kostiumach, wśród melodii piosenek, z przytupem i poruszającymi upominkami – tak w tym roku przedszkolaki wzruszały mamy i tatusiów, dla których przecież samo dziecko jest prezentem. Żyjcie nam 100 lat!

B. Pajor

Zapraszam do obejrzenia filmu – grupa Misiów

Zapraszam do obejrzenia zdjęć – grupa Misiów

Zapraszam do obejrzenia zdjęć – grupa Pszczółek