W czwartek 21 maja w oddziale przedszkolnym w Lipnicy Dolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, na którą licznie przybyły Mamy, ale i też pojawiła się delegacja Tatów.
Dzieci wierszem, piosenką i tańcem podziękowały swoim bliskim, złożyły im wyznania miłości i szczere życzenia. Uroczystość przebiegła w pełnej życzliwości i ciepła atmosferze.
Drodzy Rodzice Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!
mgr Renata Krzyżak
