DZIEŃ PIŻAMY W MOTYLKACH

Dzień Piżamy w grupie Motylków można zaliczyć do udanych akcji. A ta akcja miała na celu uświadomić dzieciom dlaczego obchodzimy Dzień Piżamy i nakłonić wychowanków do spędzenia tego dnia aktywnie. Ponadto utrwaliliśmy zasady zdrowego stylu życia, piramidy zdrowia i jak prawidłowo spędzać wolny czas. Podczas rozmowy kierowanej na temat chorych dzieci na onkologii, nasze przedszkolaki opowiadały jak one się czują kiedy są chore i jakie emocje im towarzyszą gdy muszą spędzić dzień w łóżku. Przedszkolaki wykazały się wielką empatią słuchając o dzieciach w szpitalu. A akcja „Dzień Piżamy” zapoczątkowany przez fundację „Gdy liczy się czas” uświadomiła nam wszystkim, że liczy się każda chwila spędzona z naszymi bliskimi. To był pracowity koniec tygodnia, ale pięknie wpasował się w nadchodzące święto Wszystkich Świętych, kiedy to chcemy przebywać w gronie rodzinnym i móc porozmawiać o wszystkim. Nasza zbiórka nadal trwa, a puszka będzie stała przed salą Misiów. Dziękujemy za wsparcie akcji i wielkie serducha. 

 Jot. Zet.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć