DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

dzien-pluszowego-misia-news1 116 lat temu powstał pierwszy pluszowy miś. Obecnie, mimo dużego wyboru zabawek dla dzieci, nadal ta pluszowa maskotka znajduje się w czołówce. Dzieci potrzebują misia od najmłodszych lat do przytulania, zasypiania, pocieszania i zabawy.
Rokrocznie, 25 listopada, na świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Dzisiaj w każdej z przedszkolnych grup nauczyciele zadbali o to, by dzieci wraz z przyniesionymi misiami mogły świętować ten dzień – pełen atrakcji, zabaw tematycznych, quizów, ćwiczeń gimnastycznych z miękkimi towarzyszami, pląsów przy piosenkach i działań plastycznych. Najsatrsze grupy realizujące projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury” spotkały się on – line z Misiową Mamą – autorką projektu.

Zapraszamy do galerii zdjęć