DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – LIPNICA DOLNA

two teddy-bears sitting with their arms around each other isolated in white

W poniedziałek 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszego oddziału przedszkolnego osobę, która na Misiach zna się wyśmienicie, bo bardzo dużo o nich czytała. Nasze dzieci znają bajeczki o misiach z mediów a p. Beatka postanowiła zaprosić nas do cudownego świata opowieści czytanej, w którym to świecie każdy sam maluje sobie obrazy oczyma wyobraźni. Misie przytuliły swoich właścicieli ( dzieci przyniosły z domu swoje
ulubione maskotki), pomogły im się skupić i razem słuchały  pięknych opowiadań czytanych przez naszego gościa. Na cześć tego ważnego dla każdego malucha święta, dzieci wykonały swoje Misiaczki, rysowały i kolorowały obrazki Misiów oraz śpiewały o Misiach. Zorganizowaliśmy także sesję zdjęciową, w której przedszkolakom towarzyszyły dzielne
Misie. Ten dzień zapamiętamy jako bardzo kolorowy, mięciutki, milusi, radosny i gwarny. Pani  Bibliotekarka serdecznie  zaprasza dzieci z Rodzicami do odwiedzania biblioteki i wypożyczanie ciekawych książeczek.

Zapraszamy do galerii zdjęć
                                                                   

R. Krzyżak