DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ W GRUPIE PSZCZÓŁEK

W piątek 9 października grupa „PSZCZÓŁEK” obchodziła Dzień Poczty Polskiej. W tym dniu swoje święto mają wszyscy pracownicy poczty, dzięki którym otrzymujemy listy i paczki. Tego dnia dzieci przypomniały sobie kto nam przynosi listy oraz dowiedziały się jak długą drogę musi przebyć list lub paczka, by trafić do naszej skrzynki pocztowej. Przedszkolaki już wiedzą kto to jest odbiorca, nadawca, jak adresować list oraz gdzie przykleić znaczek :). Niestety ze względu na sytuację jaka obecnie jest na całym świecie, niemogliśmy wybrać się na spacer do Urzędu Pocztowego, aby złożyć pracownikom życzenia w dniu ich święta oraz zobaczyć jak wyglada ich praca „od kuchni”. Mamy nadzieję, że szybko to nadrobimy, a wszystkim Pracownikom Poczty Polskiej z okazji ich Święta skłądamy najserdeczniejsze życzenia :). Na koniec każde dziecko zaprojektowało swój zanczek pocztowy :)

Zapraszam do galerii zdjęć

P. Wymazała