SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

_wi_ty_miko_aj„Wierzymy, że Ty, o  Święty Mikołaju
przynosisz dobro nam
i mówisz: lubię dzielić się tym, co mam. 

Rozdajesz nam nadzieję, by z wiarą patrzeć w dal,
a miłość to największy Twój dar!”

Nadszedł upragniony przez dzieci dzień, w którym Święty Mikołaj zawitał do przedszkola. Wszyscy zgromadziliśmy się w jednej z sal na parterze, by nadsłuchiwać dzwoneczków i wypatrywać ulubieńca dzieci. Radość na twarzach przedszkolaków i młodszych gości, kiedy przez okno zobaczyły Mikołaja jest nie do opisania. Przywitaliśmy go tańcem i piosenką „O dobrym Świętym Mikołaju”. Po przywitaniu i rozmowie Mikołaja z dziećmi rozpoczęła się jego misja – pogawędki z przedszkolakami w grupach i rozdawanie cudownych prezentów, na które wszystkie dzieci w tym roku zasłużyły:) Dzień wyczekiwany, pełen emocji i spotkanie z prawdziwym dobrym Świętym Mikołajem na długo zostanie w pamięci dzieci.

Zapraszamy do galerii