INFORMACJA DLA RODZICÓW O UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

babcia-i-dziadek

Szanowni Rodzice!

Program uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka 21 stycznia 2020 r. przedstawia się następująco:

godz. 10.00 – kolejno występują grupy I, II i III

godz. 13.00 – występują grupy IV i V.

Uroczystość odbędzie się w Gminnym Domu Kultury w Lipnicy Murowanej.


Prosimy o zgłoszenie wychowawcom ile Babć i Dziadków weźmie udział w uroczystości.                                                                                                                                                                                               
Uprzejmie informujemy, że podczas występów będą robione zdjęcia przez profesjonalnego fotografa a następnie udostępniane w przedszkolu. W związku z tym oraz ze względów organizacyjnych Rodzice nie będą wpuszczani na salę Domu Kultury podczas występów dzieci. Zapewnijmy razem komfort oglądania i przeżywania uroczystości Najważniejszym Gościom w tym dniu.

W przypadku odebrania dzieci przez Dziadków po uroczystości, bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu wychowawcom. Pozostałe dzieci wracają do przedszkola ze swoimi Paniami.

 

Monika Kruk

dyrektor przedszkola