JAK KARNAWAŁ TO KARNAWAŁ

balPrzedszkolaki z Lipnicy Murowanej i Lipnicy Dolnej 18 lutego  świętowały zakończenie karnawału wspaniałą wspólną zabawą. Po śniadaniu z wielkim rozmachem zaczęły się tańce i zabawy przy muzyce prowadzonej przed DJ. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.
Panu Robertowi Wieciechowi i Marcinowi Duśko jeszcze raz bardzo dziękujemy za poprowadzenie wystrzałowej zabawy dla dzieci.
Oprócz tanecznych zabaw, dzieci na zakończenie balu zmierzyły się z olbrzymią piniatą przygotowana przez rodziców jednej z dziewczynek z gr.I – Justynki, która obchodziła swoje urodziny. W imieniu wszystkich dzieci dziękujemy za pyszne cukierki.

L. Woźniak

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć

Na balu karnawałowym obecny był profesjonalny fotograf. Poinformujemy Państwa, kiedy zdjęcia będą gotowe.