JASEŁKA JEŻYKÓW „CUDA, CUDA OGŁASZAJĄ”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań.
O świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z grupy IV „Jeżyki”, które 22 grudnia, zaprezentowały całej przedszkolnej społeczności, przygotowywane Jasełka pt: „Cuda, cuda ogłaszają. Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystko to sprawiło, że w przedszkolu zapanował uroczysty i nastrojowy klimat.

      Miła atmosfera, świąteczny nastrój dopełniła wigilia grupowa, której towarzyszyła siostra Magdalena, która przeczytała dla nas fragment Pisma Świętego o Narodzinach Jezusa. Dzieci podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie życzenia oraz zjadły poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

Ilona Nowak

Zapraszam do obejrzenia zdjęć