JEŻYKI POZNAJĄ ROBÓTKI RĘCZNE :)

Grupa „Jeżyków” zdobywała wiedzę na temat różnych produktów i surowców, m.in. na temat wełny. Stąd też narodził się pomysł, aby zaprosić Panią Zosie, która zajmuje się szydełkowaniem i robótkami na drutach. Pani Zosia bardzo chętnie pokazała swoje prace dzieciom. Przedszkolaki mogły spróbować swoich sił w robieniu na szydełku, a pozostali mogli pobawić się włóczkami..Wiedza i umiejętności Pani Zosi są ogromne. Bardzo się cieszymy, że są jeszcze osoby, które chętnie dzielą się swoją pasją i przekazują swoją wiedzę. Szydełkowanie to sposób na spędzanie wolnego czasu oraz antidotum na smutek, szarzyznę i nudę. Wszystkie dzieci przyznały, że jest to dla nich nowość i z dużym zainteresowaniem obserwowały „jak to się robi” oraz z wielką ciekawością oglądały przyniesione przez Panią Zosię skarby :)

P.Wymazała

Zapraszam do obejrzenia zdjęć