„KACZKA DZIWACZKA” I MOTYLKI

W tym roku postanowiliśmy umilić ważny dzień Pasowania na Przedszkolaka w grupie Misiów. Dzieci z grupy Motylków od dawna przygotowywały się do inscenizacji „Kaczki dziwaczki” Jana Brzechwy w nieźle humorystycznej wersji. Pragnęły w ten sposób serdecznie i sympatycznie powitać dzielne Misie oraz dać popis swoich aktorskich umiejętności. Był to pierwszy ich występ przed zgromadzoną publicznością całego przedszkola. Dzieci recytowały, śpiewały, tańczyły, wprowadzając wszystkich w śmiech. Niezwykle barwne stroje przygotowywane przez rodziców i panią Alę, dopełniły całość w pięknym stylu. Finałem występu było wspólne z całym przedszkolem zaśpiewanie i zatańczenie „Kaczuszek”. Jestem bardzo dumna z moich podopiecznych i zbudowana ich wszelkim zaangażowaniem.

 Beata Pajor

Zapraszam do obejrzenia zdjęć