KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ „LIPNICA’S GOT TALENT”

Zapraszamy do udziału w konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Lipnica’s Got Talent”, który odbędzie się 26 kwietnia 2023 roku w naszym przedszkolu. Konkurs skierowany jest do wychowanków Przedszkola Samorządowego w Lipnicy Murowanej. 

Aby wziąć udział należy uzupełnić kartę zgłoszeniową. Taką kartę można pobrać w holu przedszkola. Uzupełnione zgłoszenie należy wrzucić do przygotowanej skrzyni obok plakatu. W karcie zgłoszeniowej prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika, wiek i wybraną piosenkę. Termin składania zgłoszeń do konkursu do 24 kwietnia 2023 r.

Repertuar należy wybrać z listy proponowanych utworów, dostępnych na stronie przedszkola wraz z linkiem do wybranych aranżacji muzycznych. 

 

Zgłoszenie i regulamin

Piosenki

 

Koordynatorzy konkursu

Bernadeta Motak, Joanna Zapart