KWIATKI NA DZIEŃ MATKI – ZAPRASZAMY DO AKCJI

Przedszkolne Koło Wolontariatu serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami do włączenia się w akcję KWIATKI NA DZIEŃ MATKI. Nie wszystkie mamy mogą świętować w swoich domach wraz ze swoimi dziećmi 26 maja. Niektóre ten dzień spędzają na oddziałach szpitalnych opiekując się swoimi dziećmi, często drżąc o ich zdrowie a nawet życie. Możemy umilić im ten dzień, wykonując wraz z dzieckiem przestrzennego kwiatka – z papieru, filcu, pianki czy tkaniny… wzorów jest mnóstwo, dostępnych choćby na kanale YouTube. Czas, który spędzicie ze swoimi dziećmi będzie bezcenny, a efekt wspólnej pracy rozpromieni zatroskaną twarz mamy z oddziału szpitalnego. 

Kwiaty prosimy przekazywać wychowawcom grup do 19 maja 2023 r. Zostaną one przesłane do organizatorki akcji – Anny Ojer (założycielki grupy SOS – MIESZKAŃCY WAWRA RODZICOM Z CZD).