LEKCJA MATEMATYKI DLA DZIECI Z GRUPY MISIÓW W SZKOLE

Najmłodsze przedszkolaki 14 marca przyjęły zaproszenie na lekcję matematyki do Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Brodzińskiego w Lipnicy Murowanej. Zajęcia o figurach geometrycznych i bryłach, w murach lipnickiej szkoły, które wpisały się w szkolne obchody Tygodnia Matematyki, prowadziła nauczycielka matematyki – p. Aneta Panna – Piotrowska – mama Kostka z grupy Misiów. Niesamowicie zaciekawiła przedszkolaków, aktywizując podczas zajęć każde dziecko. Wszystkie maluszki bardzo chętnie brały udział w proponowanych przez nauczycielkę działaniach. Na koniec spotkania pani Aneta wręczyła dumnym dzieciom Dyplomy Małych Matematyków. Wspólne pamiątkowe zdjęcie zakończyło bardzo ciekawe spotkanie w szkole, mamy nadzieję – nie ostatnie.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zajęcia!

A. Piechnik

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć