LIPNICKIE PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWAJĄ PO ANGIELSKU

26 kwietnia w naszym przedszkolu został zorganizowany Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Lipnica;s Got Talent” Do udziału zgłosiło się 18 dzieci. W czasie występu dzieci prezentowały przygotowane piosenki, wykazując się umiejętnościami językowymi, talentem wokalnym czy piękną choreografią. Wykony naszych przedszkolaków oceniało czteroosobowe jury, które kierując się kryteriami, oceniało i wyłoniło następujących zwycięzców;
Miejsce I:
1 Justyna Lubelczyk
2. Emilia Łękawa
Miejsce II:
Wiktoria Irzykowska
Miejsce III:
Karolina Włudyka
Wiktor Lubelczyk
Wszystkie dzieci prezentowały wysoki poziom znajomości i wymowy języka angielskiego. Swoimi występami niejednokrotnie wywoływały uśmiech i taniec publiczności. Świetnie przygotowane do występu, chętnie wkraczały na scenę ,by dać popis swoich umiejętności. Serdecznie wszystkim gratulujemy i poniżej prezentujemy pozostałych uczestników konkursu, który każdy otrzymał nagrodę pocieszenia i dyplom.
Konstanty Piotrowski
Aleksandra Gromala
Lena Włodarczyk
Oliwia Polek
Marcel Michałek
Martyna Sowińska
Antoni Jarosiński
Magdalena Kurek
Ewa Falkowska
Beata Włodarczyk
Lena Strugała
Zuzanna Gajec
Amelia Rębilas

Zdjęcia z konkursu

Joanna Zapart
Bernadetta Motak