LISTOPADOWE ŚWIĘTA U KOTKÓW

Listopad obfituje w ciekawe wydarzenia w grupie Kotków:
– 4 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia nasze przedszkolaki przyszły w barwnych strojach bajkowych bohaterów. Nasze działania koncentrowały się wokół bajek, baśni i bajeczek…. Najbardziej jednak dzieciom spodobała się spontaniczna inscenizacja baśni o „ Czerwonym Kapturku” w wykonaniu pań. Ojjj, była dobra zabawa….
– 10 listopada odbyło się Pasowanie na przedszkolaka dzieci nowoprzyjętych oraz na Starszaka dzieci, które już uczęszczały do przedszkola. Kotki przedstawiły krótki program artystyczny, po czym nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na przedszkolaka przez panią dyrektor. W uroczystości wzięli udział rodzice, którzy z dumą przyglądali się występom swoich pociech a następnie zaprosili je na smaczny słodki poczęstunek.
– Również 10 listopada nasz oddział przedszkolny przystąpił do akcji „Szkoła do Hymnu” . O godzinie 11:11 przedszkolaki wspólnie ze swoimi rodzicami odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 

R. Krzyżak