MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITAREATURY – PSZCZÓŁKI ROZPOCZYNAJĄ UDZIAŁ W PROJEKCIE

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

Wisława Szymborska

     11 października dzieci z grupy Pszczółek rozpoczęły realizację międzynarodowego projektu edukacyjnego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego głównym założeniem jest dbanie o rozwój czytelnictwa wśród  najmłodszych.

      Pierwszy moduł tego projektu nasi nazwę „Czytamy razem z Małym Misiem i bierze w nim udział cała grupa przedszkolna. Trwa on do momentu, aż nasz Miś odwiedzi ostatnie dziecko w grupie, a może i dłużej :)

      Dzieci z grupy Pszczółek przygodę z Małym Misiem rozpoczęły od jego poznania – zarówno tego plastikowego, który będzie z nimi podróżował do domu, oraz tego pluszowego, który zamieszka na przedszkolnej półeczce w naszej sali. Z wielkim zaciekawieniem wysłuchały również prawdziwej historii Małego Misia i już nie mogą się doczekać, kiedy zabiorą go do swojego świata wielkiej literatury:)

A. Marzec – Kokoszka

Zapraszam do obejrzenia zdjęć