MAMA KASI CZYTA PRZEDSZKOLAKOM

czytajace-przedszkolakiKasia z grupy IV zaprosiła swoją mamusię do wspólnego czytania w ramach projektu Mały miś w świecie wielkiej literatury. We wtorek, 15 października, dzieci i projektowy miś Bazyli gościli panią Małgosię Ptasznik, która przeczytała dzieciom książkę autorstwa Anity Głowińskiej Kicia Kocia gotuje. Przedszkolaki słuchały jak zaczarowane. Po rozmowie z dziećmi na temat treści opowiadania, nasz gość wykonał razem z nimi gigantyczny Przepis na ciasteczka. Po zajęciach twórczych, podczas których powstawały najróżniejsze ciasteczka, wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie. Na koniec na dzieci czekała słodka i krucha niespodzianka od pani Małgosi – pyszne ciasteczka. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i piękne zajęcia!

A. Piechnik

Zapraszamy do galerii zdjęć