MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

          To święto kreatywności, odwagi i zabawy. Pozwala uwierzyć dzieciom, że w każdym z nich tkwi jakiś talent, trzeba tylko w to uwierzyć i go poszukać. W grupie Pracowitych Pszczółek ten dzień rozpoczął się od zademonstrowania swoich kropek i kropeczek na ubraniach. Pani Ania Grabarz wprowadziła w kropkowy temat, czytając opowiadanie „Kropka” Petera H. Reynolds’a. Po zabawie ruchowej „Łączymy się w kropki”, dzieci zabrały się za pracę plastyczną – przyklejając kropkę, musiały dorysować do niej to, im wyobraźnia podpowiedziała. W tym dniu gościliśmy mamę Mikołaja, panią Agnieszkę, która przeczytała dzieciom piękną opowieść „Na leśnych dróżkach”. Na deser było oreo – czyli duża kropka, a na twarzach pojawiły się malunki z kropką. Pszczółki są kreatywne, odważne i pełne pasji.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

 B. Pajor