MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

POZWÓLMY NASZYM DZIECIOM BYĆ DZIEĆMI, TAK DŁUGO, JAK TO MOŻLIWE. BĘDĄ MIAŁY CAŁE ŻYCIE NA BYCIE DOROSŁYMI.

3 grudnia w naszym przedszkolu nastąpił magiczny dzień – wizyta Świętego Mikołaja. Można było poczuć w powietrzu nutkę czegoś niesamowitego, dziecięce podekscytowanie udzielało się nawet dorosłym. Wpierw przedszkolaki oglądały bajkę „W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja” w brawurowym wykonaniu Rady Rodziców. Następnie, wprowadzeni w nastrój radosnego oczekiwania, dzieci udały się na spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikiem – uroczym elfem. Każda grupa przywitała Gościa piosenką i nastąpił długo wyczekiwany moment: uroczyste rozdanie prezentów. Każdy przedszkolak miał okazję zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem. Dzieci bardzo przeżywały te chwile a ich wiara w postać, która niesie dobro i bezinteresownie obdarza podarkami, napełniła przedszkole świątecznym klimatem. 

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za wspaniałe przygotowanie wizyty Świętego Mikołaja. Dzięki Wam, to był cudowny dzień a wzajemna współpraca zaowocowała radością i szczęściem naszych przedszkolaków. 

         Monika Kruk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

KOTKI

MISIE

MOTYLKI

PSZCZÓŁKI

JEŻYKI 

SÓWKI