Misie i Motylki obchodzą Tłusty Czwartek

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki z grup- Misie i Motylki- postanowiły podwinąć rękawy i zabrać się wykonania faworków na Tłusty Czwartek.  Technikę zwijania faworków przyswoiły bardzo szybko, a panie nie nadążały wałkować, kroić i rozdzielać dzieciom do formowania chrustu. Wszyscy uwijali się jak w ulu. Praca szła nam sprawnie i już po skończonej pracy mogliśmy spróbować efektów naszej rąk. Pycha. We czwartek już od godziny 7.00 przedszkolaki częstowały każdego, kto przekroczył próg naszego przedszkola. I same również próbowały czy czasem smak nie zmienił się od wczoraj. Kulturalnie witały się z rodzicami, proponując poczęstunek. Nie jeden rodzic wchodził z przedszkola z cukrem pudrem na ustach. Słodko rozpoczęty dzień owocował wieloma aktywnościami ruchowymi.

Jot.Zet.

Zapraszamy na fotorelację