MISIE WITAJĄ WIOSNĘ

Tygodniowy blok tematyczny o Wiośnie, przyniósł nam nie tylko wiele słońca, ale również dużo ciekawych aktywności. W Pierwszy Dzień Wiosny nasze maluchy wraz paniami, przed murami przedszkola tradycyjnie „utopiły” Marzannę w szklance wody. Marzanna nie wylądowała w Uszwicy, jak to miało miejsce lata wcześniej i nie została spalona ze względu bezpieczeństwa natury i mieszkańców Lipnicy. Za to, każde dziecko z grupy Misiów oblało kubkiem ciepłej wody Marzannę, recytując wierszyk „Marzanno, marzanno..”. Aż Marzanna poddała się i swoim wyglądem upewniła nas o nadejściu wiosny.

Nasze Misie w każdy dzień tańczyły, śpiewały w takt wiosennych piosenek. Zabawy na placu przedszkolnym i głośne śmiechy niosły się echem po okolicy przedszkola. Wiosna, nasza piękna i radosna- zostań już z nami!

Jot. Zet.

Zapraszamy na fotorelację