MISIOWA MAMA PAMIĘTA O PRZEDSZKOLAKACH

Bazyli i Tedy – projektowe pluszowe Misie zostały w przedszkolu w salach swoich dzieci. Trudno powiedzieć, kiedy się z nimi zobaczymy…

Misiowa Mama – p. Aneta Konefał – pomysłodawczyni projektu Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury, w którym biorą udział dzieci z gr. IV i V, dzieli się kilkoma swoimi opowiadaniami – zachęcamy do ich wysłuchania. Czyta je Misiowy Wujek – Maciej Barański.

 

 

Nowy przyjaciel

Książkożerca

Przedszkolne zasady

Mały miś i pomocne dłonie

Kim zostaniesz gdy dorośniesz?

A. Piechnik

Obraz może zawierać: tekst „NA ŻYWO! SPOTKANIE DZIECI Z CAŁEJ POLSKI Z PANIĄ WIOSNĄ!!! Wtorek, godzina 13.00”Na profilu FB Misiowej Mamy czytamy:

💚💚💚Gorący news!💚💚💚Pani Wiosna znów zgodziła się na spotkanie czytelnicze! Podobno zmieniła fryzurę, a przeczyta opowiadanie o.. MAŁYM MISIU! 😲😲Zapowiedziała, że ma ciekawe zadania dla dzieci do wykonania w domu 😲Będziecie?

Spotkanie odbędzie się na stronie Misiowa Mama