MOJA RODZINA – LIPNICA DOLNA

W tym tygodniu znowu zetknęliśmy się z nową rzeczywistością – po ponad dwóch miesiącach wróciliśmy do przedszkola. Co prawda w mocno okrojonym składzie co wynika z obecnych procedur bezpieczeństwa,ale jednak …..Nadal także kontynuujemy nasze zdalne nauczanie, aby dzieci przebywające w domach miały szanse na systematyczny rozwój swoich umiejętności  i miały z nami kontakt, bo wiemy, że tego oczekują i lubią nasze wirtualne spotkania i zadania do wykonania. W tym tygodniu przypadał DZIEŃ MATKI w związku z tym nasze działania koncentrowały się wokół RODZINY a głównym celem było wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną. Dzieci złożyły swoim mamusiom życzenia piosenkami i przepięknymi pracami plastycznymi wykonanymi najrozmaitszymi  technikami i …. miłą niespodzianką w postaci tabla z podziękowaniami dla mam. Ponadto w tym tygodniu dzieci uczyły się nowych piosenek, słuchały wierszy i opowiadań, podnosiły swoje zdolności matematyczne poprzez zabawy, tworzyły drzewo genealogiczne. Dziękuję Rodzicom za aktywną pracę z dziećmi w domach i proszę o więcej :)

R. Krzyżak

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI  Z GR. VI