MOTYLKI W BIBLIOTECE

Każda wizyta w pobliskiej bibliotece przynosi moc nowych wrażeń, pobudza do refleksji i działania, uczy pozytywnych zachowań, a nade wszystko – zachęca dzieci do częstych wizyt w tym miejscu. W piękny, przedwiosenny dzień – 18 marca – Motylki zostały zaproszone do biblioteki. W otoczeniu mnóstwa książek, wysłuchały opowiadania Anity Głowińskiej „Kicia Kocia. Witaminowe Przyjęcie”. Przeczytała go pani Bogusia Kuźma, która przygotowała dla dzieci jeszcze wiele innych kolorowych bajeczek na temat zdrowa. Motylki poznały piramidę zdrowia, zgadywały, które produkty należą do zdrowych, a które do niezdrowych artykułów. Mogły zaobserwować, jak wygląda wypożyczenie książek. Na koniec pani Bogusia zachęciła dzieci do częstych wizyt w bibliotece, mówiła o ogólnopolskim projekcie czytelniczym „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Podziękowaliśmy za urocze spotkanie pięknym dyplomem.

Beata Pajor

Zapraszam do obejrzenia zdjęć