NASZE DZIECI WCIĄŻ AKTYWNE – LIPNICA DOLNA

W ostatnim czasie wszyscy mierzymy się z nieco inną rzeczywistością ale pomimo tego, że nie spotykamy się tak jak zwykle w przedszkolu, wciąż mamy ze sobą kontakt. Dzięki cudom nowoczesnej techniki (aplikacja Massenger) udaje nam się całkiem twórczo i przyjemnie spędzać czas w domach. W minionym tygodniu działo się sporo: przedszkolaki eksperymentowały, tworzyły z plasteliny, wykonywały prace przestrzenne i plastyczne, a w piątek w związku z nadejściem pierwszego dnia wiosny udało się przeprowadzić mini przegląd piosenki wiosennej. Poziom prezentował się bardzo profesjonalnie. Braliśmy też udział w wirtualnym topieniu Marzanny – dziękujemy Ulce i jej rodzicom. Dzięki Anastazji mogliśmy zobaczyć naszą przedszkolną kotkę Helenę, za którą zarówno ja, jak i wszystkie dzieci zapewne bardzo tęsknią. Zamierzamy nadal wspólnie dobrze się bawić a przy okazji rozwijać i uczyć. Cieszy niezmiernie postawa rodziców, którzy aktywnie i kreatywnie włączają się w proponowane działania.

R. Krzyżak

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć