OSTATNI DZIEŃ SZEŚCIOLETNICH DZIECI W PRZEDSZKOLU

23 czerwca był ostatnim dniem, w którym wszystkie sześciolatki były RAZEM w przedszkolu. Sówki, które uwielbiają teatrzyki Kamishibai, tuż po śniadaniu gościły p. Joannę Zych, która przedstawiła opowiadanie pt. Magiczny motyl stworzone pod jej opieką przez grupę Motylków w marcu. I podobnie jak motyl z opowiadania, tak i sześciolatki tego dnia „wyfrunęły” z przedszkola po „nowe”…
O godzinie 10:30 wszystkich gości powitała pani dyrektor Monika Kruk kierując swoje słowa do absolwentów przedszkola oraz ich rodziców. Po chwili młodsi koledzy przygotowani przez p. Lucynę Woźniak pożegnali pięknym polonezem inaugurującym występ dla swoich starszych kolegów. Następnie 24 sześciolatków z grupy Sówek i 7 sześciolatków z grupy Promyczków wspaniale zaprezentowało się po raz ostatni w przedszkolnych, ciepłych murach. Podczas występu było trochę śmiechu, było też trochę łez… tak, jak to bywa przy pożegnaniach. Tego dnia radość mieszała się ze wzruszeniem, duma ze smutkiem. Emocji było mnóstwo! Na zakończenie absolwenci zostali obdarowani medalami, dyplomami, książkami i drobnymi upominkami. Po uroczystości wychowawcy podziękowali rodzicom za owocną współpracę w ostatnich latach, życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, a żegnanym dzieciom powodzenia w szkole.

A. Piechnik

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć